bugün

oğuz haksever'in deyimiyle işte o an *
hakkı olan laf, şimdi doğru konuşalım. her sene hangi partinin kurultayında bu kadar izdiham veya karmaşa oluyor. Sadece chp'nin, adamalr gençlik kolları toplantılarında bile kavga ediyorlar(bizat şahit oldum) sen sosyalistsin ben kemalistim diye.
türk halkının, bağlı eşek emanet edilmeyecek adamlara devlet yönettirdiğini düşünürsek bu gafta belirtilen mesele devede kulak kalacaktır.
izdiham için demişmiş o lafı esasen...

(bkz: kıvırma payı)
bir de balıkesir il başkanının istiklal marşını yanlış okuması var. ona hiç girmiyorum...

edit: eksileyen bazı mallar açın tekrar izleyin...
oğuz haksever doğru bir noktaya temas etmiş eğer öyle dediyse. yıllardır söylüyoruz.

aynı gazı cumhuriyet mitinglerinde de alan chp seçmeni bizi dinlemeyip hüsrana uğramıştı. yine uğrayacaklar. neyse korkuyormuşuz da ondan böyle söylüyor muşuz. takılın siz.
ntv'den oğuz haksever'in yapmış olduğu gaftır. Bu gün yaşanan kurultay sırasında chp'nin salonu idare edememesi, yerli ve yabancı basın mesnuplarının çekim yapamaması hasebiyle çıkan karmaşa üzerine, birde Kılıçdaroğlu ayağa kalkınca konuşma yapılacak diye kürsüye götürülmesi ve salonun karışması ile mikrofonunun açık olduğunu unutan oğuz haksever'in canlı yayında "bunu beceremeyen adamlardan memlekete hayır mı gelir" demesidir.

Daha sonra toparlamaya çalışmışsa da başarılı olamamıştır. Asıl tuhaf olan ise sözlükte bundan hiç bahsedilmemesi.

(bkz: http://www.yazete.com/NTV...r-redskandalib_46384.html)