bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  kendi içlerinde/içimizde anlaşamıyorken, üstelik aynı adetlere, görgülere sahip olmamıza rağmen...
  başka bir din, başka bir adet düzeneği olan farklı bir milletin insanlarıyla ne kadar anlaşabilir, "o" kızlarla ne kadar mutlu olabiliriz, neyi ne kadar konuşup tartışabiliriz, derdimizi söylemeden bakışlarımızda ya da hareketlerimizle nasıl anlatabiliriz, yemek kültürümüz, olaylara bakış açımız nasıl bir uyum sağlar?

  amac sadece seks ise gereksiz bir çabadır. elbette ki, değerli olan birşeyi elde etmek zordur. zoru başarmanın güzelliğini tatmak gerekir.

  site şuan aktif değil, lâkin duydugum kadarıyla, şu şekilde bir tanımlama yapılmış;
  "yurt dışında bir kıza çok güzelsin denildiği zaman onu bir iltifat olarak algılayıp teşekkür ediyor, ama türkiyede böyle birşey dediğin zaman aynı tepkiyi alamıyorsun"
  yanlış hatırlamıyorsam böyleydi. elbette ki aynı tepkiyi alamayacaksın!
  bizim annelerimiz, kardeşlerimizin ve yakın akrabalarımız yetiştirilme tarzı böyle.
  bunun yanısıra memlekette bu kadar abaza (özür dileyerek) mevcutken ve karşılaşılan iltifatlar genelde, "yavrum, anam, of hepsi senin mi?" şeklinde olunca insanlarda ister istemez etki-tepki durumu oluşuyor.
  bugun hala konusarak anlaşabiliyorsak, onun için şarkılar dinleyebiliyor, şiirler yazabiliyorsak v.b. durumları yaşayabiliyorsak...
  kolay elde edilmeyen güvenin, sevginin ve değerlerin toplamına eşittir.
  çünkü; kolay kazanc erken sıkar. değeri bilinmez ve önemsenmez.

  edit: konu başlığı noturkishgirl.org olarak açılmış ve verilen başlık ve link hatalı duruma düşmüş. bu durumda başlığı açan yazarımız enrty'sini silmiş başlık elimde patlamış bulunmaktadır.
  http://noturkishgirl.net.tr.tc/ sitenin adresi budur. bir araya toplanan 5 arkaşın resmi ve aşşada bir grup kızın resmi bulunmaktadır. açıklama olarak da "şunların güzelliğine bak be" yazılmış. en altta da "Türk kızlar mı yabancı kızlar mı?" şeklinde bir oylama butonu ve haydi geleceğinizi yönlendirin şeklinde bir cezb edici yazı.
  "online p.zevenklik servisi" gibi (özür dileyerek) (serbest çağrışım
  (bkz: titreyin ve kendinize gelin)
  (bkz: http://noturkishgirl.net.tr.tc)
  1 ... iceri terligi
 2. .
  (bkz: noturkishgirl net tr tc)
  ... deep