bugün

8 ay önceden bilet alırsanız 500 tl ye gidiş dönüş biletinizi alabilirsiniz. lakin 8 aya kim öle kim kala...

daha ucuzunu bulamadım ben, heralde kaçak gitmek!

edit: zaten mayıs ayı ,için 500 tl lik gidiş geliş fiyatını skyscannerdan öğrendim. daha yapıcı olun. *
sözlükte bulunamayacağı kesin olan şey.
uskumruları takip et.
(bkz: follow the uskumru)
bir başka arayış için;
(bkz: follow the white rabbit)
marmariste norveçli bi kocakarı araklayıp aşığım bırakmam seni dümenine uçak biletleri aldırtmak. sakıncası genelde one way ticket için geçerli bir metod olması.
norvec cruiseunda isci olarak calismak. hem beles gidersin hem para kazanirsin.
'yazar * firarda' tadında bir program yapmak.. hem de norveç ile sınırlı kalmadan gez toz üstüne bir de para al..
sen ilk once burdan ucakla yunanistana git orda daha ucuzdur ordan norvec yap.
yüzerek efenim. gerçi manş'tan soorası biraz soğuk ama naabacan... fakirlik işte...
skyscanner.com dan bulabilirsiniz.
skyscanner'dan ucuz bilet bulunur.
Yapı kredi adios kart ile 3te1 fiyatına worldpuanlarla alınır.
ortalama 150-200 TL'e uçak bileti bulunmuş olur.
Artvin veya ardahan'dan Otobüsle Gürcistan'a, oradan yine otobüsle Rusya'ya geçilir. Rusya'da kara veya demiryolu ile astrahan'a ya da volgograd'a ulaşılır. Zira buralardan petersburg'a tren olmasa da Moskova'ya kesin vardır. Moskova'dan da yine demiryolu ile petersburg'a geçilir oradan da kuzey Avrupa'ya açılırsınız.

Rusya'da tren biletlerinin çok ucuz olduğu söylenemez ama tabii uçaktan her halükârda daha ekonomiktir.

Daha ucuz bir yol olmasa gerek.
Ne var ki trenle rusyayı bir ucundan bir ucuna geçmek g.t ister. Her babayiğidin harcı değildir. En iyisi para biriktirip güzelce uçakla gitmek. işin ucunda kestaneyi çizdirmek var yani sonuçta.

(bkz: mülteciye yol tarif etmek)