1. 1.
  açık tenli, güzel saçlı, uzun boylu, yapılı ve potansiyel metal dinleyicisi güzel insanların balıkçılık işiyle uğraşanları. reklamdan sonra gidip kutu kutu neutrogena alasım gelmişti de amerikan markasıymış, hayal kırıklığına uğradım.
  11 -2 ... alas
 2. 2.
  otuzbir çekmekten nasır tutan ellerini yok bizimkisi denizcilikten diyip işi gücü nötrocinaya veren yalancılar.
  127 -8 ... laz pacino
 3. 3.
  isviçreli bilim adamları ile karanlık işler çeviren kimselerdir..
  13 -1 ... intensivecare
 4. 4.
  entryleri gorunce afalladıgım hatta oha adamların belkı de yaptıkları ısın dunyanın en zor mesleklerinden bir tanesi oldugundan haberleri var mı deyip gerek balıkcıları gerekse hatta ozellikle de yengec avına cıkan bu insanları eger birebir sahit olamıyorsanız acın tv yi de bi discovery izleyin agzınız var ya agzınız boyleeee acıkta kalsın ki o insanlar 3 kurus para icin * * olumle adeta alay ediyorlardır, her baba yigit orda kendini gosteremez.
  3 -4 ... ümit
 5. 5.
  ara güler fotoğraflarına konu olmuş kimseler! (bkz: ara güler)
  2 -1 ... little girl in bloom
 6. 6.
  anaları karaköy'de çalışan o.clarıdır. vandalların gıcık kaptığı totoşlardır. totoş ne mok bilmiyorum ama modaymış sözlükte , ona da deyineyim norveçli o.c ları sayesinde. neyse efendim bunlara neden bu kadar gıcık kapılıyor diye soracak olursanız da sebebi gayet açıktır. yüzyıllardır ellerini yumuşak tutan o kremleri ellerine anten gibi sürmeleri yok mu? adamı deli eder. lan gebeş senin elin yumuşak olmasa ne olacak? adamın kafasını bozma diyesim geliyor da hiç norveçli balıkçı tanıdıgım yok. söyleyemiyorum. sadece televizyonda gördüğüm lalelere* iyi dileklerimi yolluyorum , orta okulda norveçten mektup arkadaşı bulmuş sünepeler gibi... halim yaman norveçli dallamalar... nolur bana ulaşın, size iletecek cok şeyim var... size palamut da verecem... hatta uslu bir balıkçı olursanız da müren bile veririm... paydos.

  (bkz: silinmesi muhtemel entry girmenin hafifliği)
  7 -6 ... vandaval vandallama
 7. 7.
  şuan analarının adreslerinin zürafa sokak no=5 okşanın yeri olduğu haberi ajanslara düşmüştür. ellerinin ise yumuşak olma sebebinin analarından aldıkları vazelinler sayesinde olduğu açığa çıkmıştır.* bu dallamaların akılları kıt olduğu için vazelini * değilde ellerine sürdükleri anlaşılmıştır. yarın diğer gün nerelerine sürüp nerelerini yumuşatacakları açıklığa kavuşmamıştır. cıa'nin yaptığı geniş çaplı araştırmanın sonucunda kökenlerinin gökkuşağı derneğindeki dallamalarla çakıştığı anlaşılmıştır. bir sonraki bursa spor maçı çıkışında taraftarlar arasında norveçli balıkçılar görülmesi olasıdır..
  (bkz: silinmemesi muhtemel entry girmenin ağırlığı)
  2 -1 ... adnan Şenseks
 8. 8.
  ilk olarak balıkçılık yapan bu piçler norveç gibi sakin ve huzur dolu ortamda dünyaya gelmişlerdir. insan biraz rahata alışınca ipne de olur puştta. neyse konu norveçin etnik grubu olan geçimini balıkçılık maskesi altında ortamlara akma kisvesiyle dolanan, ne idüğü belirsiz sosyal kayıp yaratıklardır. lan balık tutup nitrucina krem alıyosun. demezler mi adama:" lan kavat nerden buldun o kadar parayı, pezevenklik mi yapıon yoksa vurduruon mu köt!"... asıl konu bu işte, bu kendini bilmezler; kavrulan yer yer çatlayan ellerine neden vazelin falan sürmeyip direk neutrogena ürünleri sürüyor. demek bunlar işin geyiğinde, parayı buluyorlar yiyiyorlar. hamsi ile zengin olan bir laz ziya vardı vakti zamanında ama o delikanlı admadı. arko ile traş sonrası bakımını yapar devletine milletine yaralı bir iş çıkarırdı. nesrin de taştı ama konu bu değil. norveçli bu dangalaklara biri dur dese insan hakları bunlara örnek olarak: "arap yağı bol bulmuş sana ne lan anten!!" der. ee bunlar arap değil, norveçli veled i zinalar. ulan sizi bir elime geçirsem vazelin sürmeden... neyse yazarı ilgilendiren subjektif entry girip elin noveçli turistine rezil olmak istemem. hepiniz topsunuz olm.
  1 -3 ... gayrimüslüm gürseks
 9. 9.
  (bkz: masturbator)
  1 ... huppu
 10. 10.
  tüm balıkçıların gıpta ile baktıklarını tahmin ettiğim norveç menşei balıkçılardır.. reklama baktıkça, balıkçıdan ziyade norveçli entellektüeller olduğunu düşünmekteyim.. neden bir balıkçı ellerinin güzelliğine özen gösterir ki? kaldı ki norveçli balıkçıların el takıntısı neden bizim için önemlidir?
  -1 ... inisiyatif7