bugün

gençliğimize "normal ve doğal" olarak lanse edilen, artık herkesin herkesle yattığı ve neredeyse evlenilecek bir bakire insanın kalmamasına sebebiyet verebilecek olan popüler bir eylemdir.
"sevişin ey insanlar!
durmadan, düşünmeden girsin herkes birbirinin içine. normal değil mi bu?
seks bir ihtiyaç değil mi? hem de öyle bir ihtiyaç ki kimle, kimlerle, kaç yaşında yattığının bir önemi yok, önemli olan sevişmek, zevk almak, ihtiyaç gidermek!!!" yazıklar olsun bu anlayışa!
bir milletin kültürü nasıl yozlaştırılır görün!
bir millet dininden nasıl koparılır görün!
bir insan nasıl yozlaştırılır görün!
seks ki çok özel bir şeydir. öyle özeldir ki paylaşacağın insan, senin bildiğin kendine ait özelleri görecek olan insandır, seni görecek insandır tüm çıplaklığıyla, birleşeceğin insandır hislerin birbiri içerisine en çok girdiği anı. işte böylece özeldir seks. birbirini bilirsin sadece. yani "sen ve o"
şimdi soruyorum bu mu daha özel "sen ve o"
yoksa bu mu "sen ve onlar"
yozluktur herkesle sevişmek ve aşktır bir kişiyle(eşinle) sevişmek.
bir devir düşünün ki anlık zevkler içerisinde kaybolup giden insanlar(ya da hayvanlar) sürüsünü içerisinde barındırsın ve bunun adı çağdaşlık olsun.
o zaman şu anlama gelmiyor mu evlilik: yeter ben yapacağım kadar seks yaptım, aldım zevkimi sıra artık çocuk yapmakta, hadi bakalım bir eş bulun bana! hem çocuk yapayım hem de hayatımı iktisadi açıdan rahatlatayım.
işte bakar mısınız paylaşma duygusunun nerelere düştüğüne?
sen kendini, tüm çıplaklığını sadece eşine saklamıyorsan zaten ne kaldı paylaşabilecek "özel" bir şey başka.
"romantik bir gün, güzel sözler, hediyeler falan filan" bekliyorum "özel" bir şey olarak eşimden diyorsan eğer sorarım "vaay sen anlar mıydın insanlıktan, aşktan? zira bu "en özel" paylaşım olan seksi sen basit bir ihtiyaç olarak görüp "her önüne gelenle yatmıyor muydun?, bu düşüncenin ise ne farkı var hayvanlıktan"
içinde aşk olmayan seksin hayvanlıktan hiçbir farkı yoktur!
e bu kendine çağdaş diyen gençliğin her yattığına aşık olması durumu sözkonusu olamayacağına göre...
dikkat ediyorsanız sürekli "eş" kelimesini kullandım zira sözüm salt kadınlara ve ya salt erkeklere değil her ikisinedir.
şikayetçiyim adı "islamiyet" ile bütünleşmiş bir milletin bu derece yozlaşmasından, şikayetçiyim bu gençliğin çağdaşlık dediği şeyin "evlenmeden seks" yapmak olmasından, hem de bunun özgürlük adı altında yapılıyor olmasından.
hep demiyor muyduk ve demiyor muydu büyüklerimiz "bize batının kültürü değil, ilmi lazım, ilmini örnek almamız lazım batının" diye.
evet kardeşim; evlenmeden seks yapmak bir batı kültürüdür, yoktur kültürünün kaynağının neredeyse tamamına yakını, temeli islamiyet olan türk milletinde böyle bir anlayış!!!
siz eğer buna çağdaşlık diyorsanız; sevişmeye devam edin.
varsın benim adım geri kafalı olsun(tabi sizin anlayışına göre).
sizinle aynı başlık altında olmaktansa "çağdaş" olarak, yeğdir eleştirilerinize mashar olup yobaz kalmak.