1. 1.
    Şimdi izledim. Baya çocuk kendi çıkıyor la.

https://youtu.be/c6KYtdR4wyg
    2 -5 ... hepinizi sevmiyorum
  2. 2.
    asla izlemeyeceğim video. kendi imkanlarıyla mı çıkmış? vay bubayın kemüüne. zaten hiç snlamam bu işlerden. burdan bibkoyuyosun 9 ay sonra agu. agu tabi ne sandın yapraam.
    3 -3 ... uzaytamircisi
  3. 3.
    Hamile kadınlar varsa aramızda sakın hata edip de izlemesinler.

Hoş hamile olup sözlükte 2 fotoğrafa maruz kaldılarsa geçmiş olsun. Çocuk neye benzeyecek bakalım?
    10 -1 ... yasak merve
  4. 4.
    Yeni bir canlının dünyaya gelmesi beni hep ağlatmıştır.

Kedim doğururken de bir yandan yardım edip bir yandan ağlamıştım. Bilmiyorum bence çok duygusal.
    5 -1 ... cicekli siirler bayim
  5. 5.
    inanılmaz bir görüntü. özellikle göbek bağının vücuduna dolanması ve işlevini o an daha net anlıyor oluşun çok çarpıcı. matrix'te neo'nun ensesine takılan kablolar geliyor aklıma izlerken. sıfır fark adeta.
    2 -2 ... saril yavrum
  6. 6.
    kadınların normal doğum sancısı şımarıaahhaha şaka lan şaka işkence gibi videolardır.
    -3 ... masklavi
  7. 7.
    Bunları izleyen kadınların tamamı sezaryenle doğum yapıyor. Doğumu yaklaşmış birinin izlemesini bırak, herhangi biri izlese bile gözleri fal taşı gibi açılır.
    6 ... cupcake jemma
  8. 8.
    Ebe, doktor olmayacaksanız izlemek aptallıktır. izleyince ne olacak? Doğumhanede bunları izleyip korkudan çıkartamayan kadınlar var yada 10 cm açılmış kukunun neresinden şehvet duyacaksın?

Sapıklıktır.
    1 -3 ... bi cay icek
  9. 9.
    normal doğum videosu izlemek
    9 ... yazar x
  10. 10.
    seks seven insanin izlememesi gerektigini düşündüğüm video.
    3 ... bardacuk