bugün

Hamile kadınlar varsa aramızda sakın hata edip de izlemesinler.

Hoş hamile olup sözlükte 2 fotoğrafa maruz kaldılarsa geçmiş olsun. Çocuk neye benzeyecek bakalım?
Yeni bir canlının dünyaya gelmesi beni hep ağlatmıştır.

Kedim doğururken de bir yandan yardım edip bir yandan ağlamıştım. Bilmiyorum bence çok duygusal.
inanılmaz bir görüntü. özellikle göbek bağının vücuduna dolanması ve işlevini o an daha net anlıyor oluşun çok çarpıcı. matrix'te neo'nun ensesine takılan kablolar geliyor aklıma izlerken. sıfır fark adeta.
kadınların normal doğum sancısı şımarıaahhaha şaka lan şaka işkence gibi videolardır.
Bunları izleyen kadınların tamamı sezaryenle doğum yapıyor. Doğumu yaklaşmış birinin izlemesini bırak, herhangi biri izlese bile gözleri fal taşı gibi açılır.
Ebe, doktor olmayacaksanız izlemek aptallıktır. izleyince ne olacak? Doğumhanede bunları izleyip korkudan çıkartamayan kadınlar var yada 10 cm açılmış kukunun neresinden şehvet duyacaksın?

Sapıklıktır.
seks seven insanin izlememesi gerektigini düşündüğüm video.
Genelde 14-15 li yaşlarda merak salındığından araştırılıp kimi yobazlarca fazla deneyimden fetişe dönüşen bir sahnedir.
Doktor adayları haricinde izlenmesi pek hoş olmayan mide bulandırıcı eylem.
güzel çıktı, veledi tebrik ediyorum. acaba ne zaman sille-i osmaniyeyi aşkedecekler diye bekledim ama demek ki kendi kendine çıkınca şamar yemiyorsun. *

yeşilçam'da bu işler bir leğen sıcak su ve bir iki havluyla hallediliyordu zaten.
Anne ve çocuk sağlığı dersindeki doğum yöntemleri kısmında öğrenilenin pekişmesi için bol bol izlenilmesi gereken videolardır.

Normal doğum, sezaryen, epidural anestezi, suda doğum, forseps vs.
Tümünü izlemiş biri olarak, ilk izlendiğinde kısa bir şok ve korku yaratır ama sonra eğlenceli gelmeye başlar. Hatta favori yönteminizi bile seçer, üstünde konuşursunuz. *
Normal doğum ürkünç gelebilir, ilk olarak sezaryen ile başlayın derim. Gerçi doktorun rahme çiğköfte yoğurur gibi elini daldırması da bir miktar sarsabilir. Psikoloji bozma garantisi de veriyorum ama iyi seyirler.

ilk entrye cevabım: Fetüsün doğum kanalında ilerlemesini sağlayan uterus kontraksiyonları bulunur.