1. 1.
    evet ortalık karışacak gibi gözüküyor.

twitter'da 15 saniyelik bir teaser yayınlamış ve "10.07.2020" diye bir tarih belirtmiş. (Mekanın sahibi albümünde de aynısını yapmıştı.)

link: https://twitter.com/NormE...tatus/1278036123596591105
    2 -2 ... 4n1kh
  2. 2.
    Bu sefer kimden çaldı acaba?
    1 -1 ... humanist mustafa
  3. 3.
    bu sefer ki diss kıyafetten anladığım kadarı ile gazapizm'e olabilir.
    3 ... dertler derya olmus
  4. 4.
    (bkz: Yavuz hırsız)
    ... tayber dogan
  5. 5.
    Eğer gene trap ile dalga geçmek için yarı trap bir parça yapmadı ise para bitmiş denemez..

Cidden bize vaadettiği rapi sunacak ise heyecan ile bekliyorum.

O kadar normu savunduk yüzümüzü kara çıkarmaz umarım.
    1 -2 ... uzay muhtari
  6. 6.
    norm enderin yeni diss i
    2 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    demek parası bittiği için diss atıyor lol. siz harbiden çok komiksiniz ya.

biraz ara verdim biri demiş öldü, yuh dedim anasını attırmanın bu kadarı şimdi de yazıyor kral eve döndü ;)
    (bkz: enderground)

heyecanla bekliyoruz kralım.
    1 ... sicacikbikahve
  8. 8.
    ciddi ciddi adam utanmadan, ekmeğini yediği piyasaya 1 yıl arayla üst üste 2 adet diss çıkarıyor başka hiçbir çalışma sunmuyor beğenmediği kişilere "ölün" minvalinde mantık dışı eleştiri bile içermeyen, sadece nefret söylemi dissler atarak beğenmediği kişiler sayesinde karnını doyuruyor bunlar üzerinden kastığı clout ile popüler kültürün mına koyum diyip reklamlardan milyonlar alıyor. eleştirdiği kişiler piyasayı ayakta tutuyor, gündemde tutuyor, yeni çalışmalar sunuyor. bazıları da heyecanla bu adamın yapacağı işleri bekliyor hala. bu adamı içinden çıktığı piyasada seven 1 kişi, yanında olan 1 kişi yok. sabancı kankalarından bahsetmiyorum içinden çıktığı ortamdan bahsediyorum yanında olan 1 kişi yok boşuna değil işte bu yüzden. kendisine yakıştırıyor çünkü parayı gördü, öyle değil kardeşim diyeceksiniz ama gayet öyle * 1 yıl bekleyip diss üzerine yine diss çıkarmanın mantıklı bir yanı yok. gerçekten müzik adamı biri, rapçi biri albüm yapar, parça yapar, yeni eserler sunar. bunun yaptığı iş "fenomenlik" "popüler kültür köpekliği". madem çok dinleniyor, prim yapıyor, para kazandırıyor o zaman diss üstüne diss yaparım yılda 1 tane kafası.
    2 -4 ... ne alakasi var oglum
  9. 9.
    ne alakası var oğlum? *
    aura albümünün üstünde 10 sene geçmedi ya mesela? belki yeni albüm geliyor nereden bilyoruz?
    -1 ... sicacikbikahve
  10. 10.
    (bkz: #43589808)

belkilerle bu iş yürümez 1.si

2.si gelen şey 1 yıl arayla diss üstüne diss, bu kesin olan şey. belkisi falan yok.

aura albümünde de zaten resmen pop yapmıştı, eleştirdiği şeyi yapmıştı. genel olarak başarısız bir albümdü. neden bu kadar uzun süre üretemediğinin kanıtı niteliğinde bir albümdü zaten.

future 37 yaşında adam senede 2 tane albüm düşürüyor sizin fanı olduğunuz adamlara bakın. insan nasıl şöyle "rapçilerin" fanı olmayı yakıştırabilir kendisine aq. oovovovo ender abim montkara çıkı norm çıkı rep trapi sikiyimi dedi ovovov bu adam bir dahi genius işte müzik bu abi rap bu. 1 sene sonra yeni dissi bekliyoz abi.
    ... ne alakasi var oglum