1. 537.
    Dalgalı bir denizi andıran, "eskilerden" olup ama eski olduğu çoğunlukla bilinmeyen rapçi.

Dalgalı deniz çünkü adamın iyisi hakikatten iyidir ama kötüsü de çekilir dert değildir ve normda bu çelişki fazla. Bir dönem Ceza ile göndermelerinde biraz zayıf kaldı ama "mekanın sahibi" ile "teeny" gurubunu bir güzel öpmüştür.

Ama işte norm sözkonusu olduğunda sonrası ne olacak tam emin olamıyorsun.
    1 -1 ... my name is nobody
  2. 538.
    https://twitter.com/norme.../1164587760105218051?s=21

Temaya fidan bağışı için challenge başlatmış. Güzel işler yapıyor aferin.
    ... temirata
  3. 539.
    Antipatik adam.
    -1 ... alfa bey
  4. 540.
    Valla şarkılarını doğru düzgün dinlemedim ama gördüğüm kadarıyla baya yakışıklı bir insanmış.

Tabi bir de 34 yaşındaymış.

Dünya ahiret abimsin Ender reis.
    2 ... asilsen
  5. 541.
    Piyasada bir sürü norm hakkında hiç bir şey bilmeden sallayan boş beleş tipler görüyorum.

O cahillere normu neden desteklediğimizi gösterecek tengir budun entrysi tadında bol kanıtlı bir entry giresim var ama bilgisayarım bozuk gençler.

Norm dinleyicilerine çağrı. Tüm disslerinin neden atıldığı ortada dönen kirli dolapların neler olduğu. Hakkında uzun bir entry hazırlayıp bunların gözüne sokun. Bilgisayarım bozuk olmasa ben yapardım da sizlere paslamak zorundayım. Zamanında bu olay hakkında biriktirdiğim tüm video ve belgeler de bilgisayarın hard diskinde kaldı malesef.

Size güveniyorum yaparsınız bir şeyler.

Norm life bebeğim.
    -3 ... uzay muhtari
  6. 542.
    adamlara trap yaptıkları için diss atmış işte kirli dolabı ne bunun *

ne kirli dolabı amk rapçi olm bunlar sanki derin devlet, mit'de falan çalışıyorlar aq. çok kasmayın gerek yok.
    1 -2 ... mehr drip geht nicht