bugün

sözlüğe yön veren bayan sayısındaki azalma olsun , sözlükte melek sandığımız kızların içinden kezban çıkması olsun ne oldu lan bize? nerde neyi yanlış yaptıkta bu hallere düştük?
ne olduğunu söyleyeyim.

Geçmişte 4 ulus barış ve uyum içinde yaşıyordu. Sonra ateş ulusunun saldırmasıyla her şey değişti. Yalnızca 4 elementin ustası olan Avatar onları durdurabilirdi. Ama dünyanın ona en çok ihtiyaç duyduğu anda ortadan kayboldu. Aradan 100 yıl geçti. Erkek kardeşim ve ben yeni avatarın Aang adında bir hava bükücü olduğunu öğrendik. Hava bükmekteki yetenekleri olağanüstü olmasına rağmen birilerini kurtarmadan önce öğrenmesi gereken çok şey var. Yine de ben Aang'in dünyayı kurtaracağına inanıyorum.
şu an true yu değil ufaklığını dinlediniz. gerçek true bu değil.

sonunda ona da konuşmayı öğrettin senden korkulur lan.
(bkz: usta ne oldu bana usta)
(bkz: ne oldu yaram)
Herkes yılmış.
Hastanelerden kurtulamadım anasını satayım.
Fkdmsmsmfkksms.
https://youtu.be/7a4AZjS3CsQ

- senin yüzüne ne olmuş?
- ne olmuş?
- ben de onu diyorum. Ne olmuş?
görsel
Hayırdır nolmuş .yaa.
biz birbirimize ne yaptık ramiz abi.
Ne oldi sana ne oldi boyle?
Nerde o eski taş fırın erkeği?
Bir anda oldu light erkeği.
ÇOK Üzülüyom lan allahsızlar.
yaraklara geldik. gerçek değil mecazi anlamda.

zaten gerçekte de geliyoruz sorun yok yani.
Alıp başımızı Gidelim buralardan derim ben.
alıp başını gitmek isteyen güzel kızlar maraşa gelebilir.
evet.
True yu bile bilmem kaç senedir evlendiremeyen sözlükten bir b*k olmaz.*
yaprak kıpırdamıyo lan.
affedersin yaraklara geldik. affetmesen de olur.
Geldim işte dostum yüzün gülsün be.
Bir parça üzüldük , kirildik , yara aldik. Yaralarımızı sarmaya çalışacağız.
eski ortam yok sanki.
Bi’şey olmasa da bi’şey olmuş.
Seks azalmış ve çoğu kişi aynı kişiye yürüyor, buluşuyor, bir şeyler eyliyor.
Nerde o eski taş fırın erkeği?
Bir anda olduk light erkeği...
kendimi yabancı gibi hissediyorum lan.
ne olacak yaraklara geldik.
Ggç ve ktç yüzünden sözlük yazarlarının sorduğu sorudur.
Amanın anı oldu nolacak, soruyor bir de..
Bize bir nazar oldu Cumamız Pazar oldu
Ne olduysa hep bize azar, azar oldu..
ulen hepiniz oradaydınız be..
ben yoktum daha bu sabah bastım kutsal sözlük topraklarına kusura bakmayın.
Bir aydır kayıtsız bir şekilde buralarda fink atıyordum. Buranın bitki örtüsünü ezberlemiş durumdayım. Dün gece bana verilen sürenin sonuna geldiğimi düşünerek kaydoldum. Benimle beraber 8 kişi ile aynı evde yaşıyorum, öz kardeşim yok ama öz kardeşim kadar seviyorum. Hep beraber büyüdük. Aydın' da doğup büyüdüm, hala buradayım. Türkiye'nin her yerinden arkadaşım var. Sosyal bir sosis köpeğim, yolda gördüğüm insanlara bile selam çakarım.
Kısa bir dönem sanayide çaycılık yaptım, arkadaşımın abisinin et ve çiğ köfte dürüm sattığı dükkanda garsonluk yaptım, kitap kafede aradığını bulamayanlara ücretsiz olarak yardımcı oldum, berberde çıraklık yaptım. Şuan kafede çalışmanın yanında, işi çıkarsa bakkal dayının yerine bakıyorum. Kafede bahşiş veren t*şaktan yürüyemeyen müşterilere zaten ücretsiz olduğu için kahve ikram ediyorum. Aktroller ve yaptığım şakayı açıklamak zorunda bırakan insanlar dışında herkesle iyi anlaşacağımı düşünüyorum. Sabit bir siyasi görüşe sahip değilim. zaten ülkede %100 faydalı işlere imza atan bir adam olmadığından, bazen pek kendisinden hoşnut olmasam da bazı konularda haklı bulduğum adamlar oluyor.
Müslümanım. O aleviymiş bu Hristiyan'mış, ateistmiş hiç takıldığım mevzular değil. istediğine inanabilirsin kardeşim, bana bir zararı dokunmuyor.
Günde 10 bardak çay içmeyi ve her yere takım elbiseyle gitmeyi severim. Evde on milyon koyu renkte kravat ve siyah, koyu gri ayrıca pek tercih etmediğim açık gri takımım var. Babamı örnek aldım. Ek olarak annem gittiği için annem yok. Annem vicdansız karının tekidir. Elektro gitar ve bass çalıyorum, davul da çalabilirim. (bateri olan değil, düğünde çalınanı kastettim fakat bateri de çalabilirim)
Beraber aynı evde kaldığım arkadaşlarım da farklı enstrümanlar çalıyor. Hiçbir yerde parça yayımlamadığımız ufak bir grubumuz var.

Yaklaşık 2 metre boyum var. Saçım 3 numara, kumralla kahve arası cins bir renk. Görünüşüme ek olarak, ne az ne de aşırı fazla aralığında vücudumun her yerinde kasa sahibim. Yeşile kaçan ela gözlerim, esmer olmasa da denizde ufaktan kararan ten rengim var.

Adı konulamayan bir hastalığım var. Her akşam çökertme ve harmandalı dinlemeden uyuyamıyorum. Uyursam içime sıkıntı düşüyor.

Eşcinselim. Evet doğru duydun, ibneyim. istediğin kadar sövebilirsin zaten tüm hayatım boyunca yeteri kadar duyduğum için umurumda olmuyor. Bebek kokan bir manitam ve 4.5 yıllık bir ilişkim var. Evet, ikimiz de normal erkek görünümlü sıradan insanlarız. Halk ağzıyla 'karıya benzeyen' insanlar, feminen erkeklerdir. Hepsi eşcinsel değildir. Hatta herkesten daha hetero olanları bile vardır. Aynı zamanda eşcinsel aşiret çocuğu da buna örnektir. Feminen olup hetero olabilir ya da aşiret çocuğu olup eşcinsel olabilirsiniz. Mesela siyasiler. iki tane hareketiyle halkın a*ına koyan siyasilerden hiç karıya benzeyen yok ama eşcinseller var. Alıcı gözüyle bakarsan ben karıya değil toy askerlere benziyorum. Metalci abileri sevdiğim yazarlardan daha fazla severim.
En sevdiğim şarkı Get Scared - Sarcasm, en sevdiğim yemek sarımsaklı yoğurtlu mantı, en sevdiğim renk de gri.
Hala siyasi görüşünü kestiremediğim insanlar var, aktroller karşısında beni koruyabilecek büyük bir abi ya da abla arıyorum.
Hepinize iyi günler, saygılar.
Ekleyecek bir şey olursa arada gelip editliyorum.
evet noldu ?
buraya toplu halde bir grup insan geldi bir aralar, işte o zaman sözlük bitti. ne bereketsiz insanlarmış, kuruttular sözlüğü.

enteresan.
gece gece kafamda yankılanan sorunsal.