bugün

havalı telefondu yalan yok.
üniversitesi de hayalim olan telefon.ama fakir olduğum için bulamıyordum.
Derhanede bi arkadaşta vardı. Bora bora adlı şarkıyı açardı bundan. En ilginci de ahize ortada değil kenardaydı telefonla konuşurken telefonun köşesini kulağa sokuyordu.
Zamanin ayfon 5s i idi bu telefon.
Zamanında alamadığım içimde dert olarak kalan yamuk telefon.
tuşları serttir.
bir zamanlar ücreti milyarla anılan, şimdi ise 34 tl'ye alıcısını beklemeyen efsane nokia modeli

http://www.sahibinden.com...bu-fiyata-130087971/detay
bir kaç ay daha beklesem bu telefonu alabilecekken sabırsız davranıp 6600 almıştım. 6600'ın iyice ele ayağa düştüğünü gördükçe içimi çekerdim. hey gidi günler hey.
kuzenimin vardı. iyi hatırlıyorum zamanında bir murat 124 parasıydı.
resim çekemez. Fotoğraf çeker. Güzel telefondur.
Vaktiyle sınıfımızdakı bir çocuğun babasının 1 milyar verip oğluna aldığı telefon.

O zamanlar bende siemens s60 vardı. Harici kamerayla resim demeye bin şahit isteyeceğiniz 'resimsi' ler cekerdı. Telefonun 1 mp lik kamerasına ağzım ayrık vaziyette bakardım. Hey gidi günler.
zamanında 1 milyar verilip alınan telefondur.
konusma sirasinda hafizasinda bulunan sarkilari actiginda karsi tarafa da dinletebilme ozelligi vardi. esimle sabahlara kadar sarki dinlerdik. bu bakimdan unutamadigim telefondur. ayrica cok da şıktır.
nokia tarafından üretilmiş eskilerden sağlam bir telefon modelidir.
üretildiği ilk dönemlerinde oldukça sağlam fiyatlardan alıcı bulmuş, estetik ve zarif bir telefondur. zaman içerisinde doğal olarak yerini arkadan gelenlere bırakmış; ancak sadık kullanıcıları ve değerini bilenler tarafından hala elde duran sağlam bir dosttur.

hız olarak ortalama bir işlemci hızına sahip, donanım olarak yine çok yüksek değerlerde bir artıs özelliği yok; ancak 1 megapiksel değerindeki dahili kamerası ile düşük denilebilecek bir kalitede anları ölümsüzleştirmeye yardımcı olur, ve yine kamera kaydı ile de güzel anları kaydetme imkanı sağlar.
internet kullanımı için tabi şu an piyasadaki akıllı telefonlar ile yarışamaz; ancak günlük kullanılan sosyal ağlara, ya da bir mail kutusuna sizi götürüp işinizi halletmenize olanak sağlayabilir.
belleği çok kuvvetli değil; harici hafıza kartı ile birkaç gb'lık bir depolama alanına sahip olunabilir.
sökülüp takılabilir kapağı sayesinde de istenildiği - ve tabiki piyasada bulunabildiği müddetçe- anda kapak renginde değişiklik yapılması mümkün.

sonuç itibarı ile halen piyasada az olsa da bir hayran kitlesi tarafından yaşatılan, kullanılan ve ufak tefek parça değişimleri ile(batarya-kapak-kulaklık vs) yıllarca kullanılabilecek sağlam bir telefondur 7610.
hala kullandığım telefondur. artık biraz yavaşladı ama idare ediyoruz çok şükür.
ilk telefonumdu, hala durur kutusunda ayrıca sağlamdır da.
oturduğum mekanlarda ki bu mekanlar genelde bar ortamı ve beşiktaş bakırköy beyazıt civarındaki kafelerdir, çıkarıp gururla masaya koyabildiğim ve bunu yaparken asla çekinmediğim ,kara gün dostu, mağrur ve daha nice sıfatları olan connection aracım.
seninle herşeye varım ben sen benim uğurlu yolumsun.. (bkz: bir telefona haddinden fazla anlam yüklemek)
nokia'nın megapiksel kamera ile piyasaya sunduğu ilk cep telefonuydu sallamazsam.
2004 ten beri kullanmakta olduğum telefondur..geçtiğimiz ay 3. kez bataryası değişti bunun dışında hiçbir sorunumuz olmadı kendisiyle, yegane korkum bir gün çalışmaz hale geldiğinde yenisini bulamamaktır.
kizilotesi, islemci hizi ve ram disinda nokia 6670 ile ayni donanimsal ozellikleri barindiran mobil telefon.
nokia'nın şimdiye kadar ürettiği en estetik modellerden biri. sağlam olması da cabası. şahsen ben bozmak için az çaba sarfetmemiştim bu telefonu artık yenisini alayım diye.
görünüş itibariyle son derece itici ve kaba bir alet. ayrıca kocaman, nerenize sokacaksınız bilmiyorum.
Milyon defa yerlere düşüp merdivenlerden engelli atlamalar yapmasına karşın bütün bu kazaları bir kaç sıyrıkla atlatıp gözümde hala ilk aldığım günkü güzelliğini koruyan cep telefonudur. Büyük ihtimalle bu fetiş duyguları taşıyan tek ben olmadığım içindir ki hala üretilen, raflarda ve insanların elinde duran Efsanedir.
nokia'nın en şık telefonu, en iyi telefonlarından da birisidir. piyasaya çıkalı 3 yıldan fazla bir süre olmasına rağmen hala çok tutulan nokia modeldir.
15cm den düştükten sonra bir daha açılmayıp garantiye yolladığım telefon.
güncel Önemli Başlıklar