bugün

geyiklerle tabi ki. cümlenin devamına mal mısın amk yazmak isterdim.
Oyuncak bekleyen veletlerin duası ile.
(bkz: geyik muhabbeti).
s2000 240hp dohc vtec motoru ile. hatta bir rivayete göre motor o kadar sağlamdır ki mermi geçirmez ibaresiyle pazarlanmıştır.

(bkz: kaynak götüm)
Kesin ip var.
Uçan araba değil , geyikler. Bu kadar cahil olmayın lütfen yaa.
Sen değnekle denizi nasıl yarıyorsan o araba da öyle uçuyor
Hatta ben bile uçuyorum.
Geyiklerin götündeki turbofan jetlerle olma olasılığı yükseksi durum.
Arkadaşlar herşeyin bilimsel bir açıklaması vardır. Çok basit bir fizik olayı bu. Şimdi aslında bu araba uçmuyor, sadece yükseliyor. Geyikler aşağıdaki helyum tüplerinden yüksek miktarda helyum çekiyorlar, yeterli helyumu çekince arabayla yükseliyorlar sonra altlarında dünya dönüyor tabii, gidecekleri yere gelince nefeslerini verip iniyorlar. Siz uçuyormuş gibi görüyorsunuz. Bu kadar basit bir olay bu.
Bor kullanıyor.
Dini konularda genelde hep bir uçma eğilimi var.

Nasıl ki bizim gavs uçuyor. Noel babada öyle uçuyor.

Yalanın farklı dinlerdeki karşılıkları bunlar. Düşün yani noel babaya inanan çomarlarda var.
geyiklerinin ve arabasının içi azot dolu öyle uçuyor. dikkat et bak ilk başta geyikler koşuyor biraz. yeterli hıza ulaşınca uçakların pistten ayrılması gibi zıplıyorlar. havadan daha hafif oldukları içün havalanıyor hepisi birden. inerken de azot salıyorlar biraz yellenerek yer çekimi aşağı çekiyor. bizde her şey bilimsel.
Arabasi uçmuyor, geyikleri var onlar uçuyor. Çuvalında bir sürü paket hediye var , bacadan atıyor.