bugün

dünyanın en iyi ve en performanslı antivirüs programı. bilgisayarı hiç kasmaz sessizce işini yapar.
5. sürümünde takılan cd ve flash belleği virüs olarak algılayan manyak programdır.
yıllardır önyargıyla yaklaştığım program. 90 mb ram harcar ancak pc yi hiç kasmaz. test edildi onaylandı.
görsel
Her yeni versiyonunda güvenliği artırmak isterken bazı sıradan durumlarda bile virüs algılaması yapan yazılım. Ancak Başlangıç kullanıcıları için ideal.
Yıllardır kullandığım bir sıkıntısını görmediğim program.
suriye'yi koruyan program.

(bkz: eset nod32)
yarrak gibi programdır.

her boku virüs olarak algılar, bilgisayar üzerinde kullanıcıdan daha fazla söz hakkına sahip olmak ister. aylardır tahammül ediyordum sikerim senin gibi programı diyip bi kalemde sildim, siz de silin. silerken de uğraştırıyor orospu cocugu.
360 total security neyinize yetmiyor dediğim.
sevgilimi kıskanan ve kendisine daha çok ilgi istiyen phiç bir program.
zalim eset.
nasıl devre dışı bırakabilirim. Bilen birisi yardım etsin programı devre dışı bıraktım ama gerçek zamanlı korumayı devre dışı bırakamıyorum.
eset firmasının üretmiş olduğu en iyi antivirüs çözümlerinden birisidir. kullanımı kolaydır. sürekli soru sorarak müşteriyi rahatsız etmez.
Bir zamanlar gözümün önünde musallat.exe nin bütün bilgisayara yavaş yavaş bulaşmasını seyrederken, bu programın da benimle beraber oturup seyrettiğini gördükten sonra hep önyargılı olmuşumdur. Belki Düzelmiştir fakat beni de kaybetmiştir.
sil düzelir.
güncel Önemli Başlıklar