bugün

zamanın hızlı bir kızını aldığınızı gösteren durumdur.
Diğer bir taraftan bakarsak evlenilmesi durumunda swinger veya çift olarak grup şansı olması.
"illa da evlencez" diye kendinizi helak ediyosunuz genşler.
Seks sözlük, yolunda emin adımlarla ilerliyorsun be sözlük.

Ya başından ya içinden geçenleri nasılda anlatıyor güzide arkadaşlarımız...
Genel kural bozulmaz ve...
Erkekse elinin kiridir. Kizsa orospu olur.
Yobaz söylehebelehüsile bunuda savunamıyorum adam harbi haklı.Azıcık bir imkanla ülkede neler yapanlar varken erasmusta aboovvv.
iğrenç bir troll beyanı. şuna itibar etmeyin de daha fazla sol framede gözükmesin gece gece kusucam şimdi ya.
Akillara erasmusa giden türk kızını getirmiştir.

Ulkemiz de bir kutsal bakire bir ulaşılmaz kadın rolündeki türk kızımız Erasmusa gitmistir. Henüz 1.haftasinda bu zoru oynayan türk kızı 3 tane erkeğin arasında inleye inleye cimli cifli kadar bir grup sekse girer..

Aradan yillar geçer ve bu türk kızımız bir koca bulup evlenme hazırlığı yapar, her şey tamamdır. Koca kıvama getirilmiş, düğün masrafları kitlenmiş, o bu derken bizim kocaya bir mesaj gelir yurt disi menşeili.. gariban koca bir görür ki o çocuklarının annesi olacak kadının, 3 tane herifin ortasında inleye inleye sperm kovaligi yapmakta olduğunu.. kala kalır öyle..

Bu gibi yüzlerce vaka yaşanmakta ülkemiz de de haberiniz yok. Hem de öyle şeyler var ki... böyle video resimleri atanların yer tespiti ve erişim engelini koyan kurumlarda çalışan birileyle konuşun sadece, Anlayacaksınız dediğimi..
öğrenildiği anda kendisinden eski nişanlı diye bahsedilmesi gereken nişanlıdır.

anlayışmış. silkerim sizin cibilliyetinizi. kodumun pezevenkleri...
Hadi, hemcinslerim bu konuya daha sıcak bakar biliyorum ama, bir kadının kendini o hale sokmasına anlam veremiyorum.

ilerde nasıl bir anne olacağıda malum. Evlerden ırak.

Böyle şeyleri duyunca moralim bozuluyor..
Bugün şahit olduğum olayı anlatıyorum. Arkadaşım nişanlısı ile gayet mutlu görünen ve efendi erkek kalıbına konulan tipten. Birkaç ay önce arkadaşıma o kıza güvenmediğimi ve onu araştırmasını tavsiye ettim. Bundan sonra aramız bozuldu ama bu lafım çocuğun kafasına takılmış ve çocuk nişanlısının üniversite yıllarında 2 erkekle grup seks yaptığı videoya ulaşmış. Şimdi kız hala çocuğu seks ile manipüle etmeye pişman olduğunu bla bla söylüyor. Tez vakit götüne tekmeyi attıracağım o kadının.