bugün

yürek yarasıdır.

bizzat da tecrübe edilmiştir. halbuki ona karşı olan sevgim çok derin. pirensesim o benim. sevdiceğim. saygımdan daha doğru dürüst somurmadım dudaklarını bile. am-a o gitmiş anal sekiz yapmış elin hödüğüyle. bana bunun sadece seks olduğunu bir anlamı olmadığını söyledi. beni karakterim için sevdiğini ancak benim ona olan aşkımdan emin olmadığı için bun yaptığını ve benimle dev-am etmek istediğini de iletti. inandım ona. aşkımın ispatı olarak da ayfon aldım ben de buna. emme velakin elini tutarken onun arada içim cız ediyor. zira, herifinki kalın olduğundan çok afedersiniz büyük apdestini tutamıyor artık. kokuyu duyduğumda herifle onun o anı aklıma geliyor ve yarimin çıkardığı koku nedeniyle de içimde sekse karşı bir tiskinti oluştu. gerçi yapmıyorduk ama. itiraf edeyim ki arada onu beyaz gelinlikle gerdek gecesinde düşünürken sıvazlıyordum benimkini. şimdi ise bu mümkün değil artık. ama aşığım da. ne olur bi yardım pılizzz.
Evlilik arefesinde malını tanımaktır. Üzünülmemesi gerekir. Aksine sevinilir köprüyü geçmeden gerçek yüzü tanındığına.