bugün

yapılmaması gereken 9 kusurlu hareketten biri. belki sevişmesini beğenmeyeceğiz, belki yatakta odun gibi, belki frijit, belki vajinusmus. bir ömür böyle kötü sevişen biriyle geçer mi ulan? geçmez. iş bu sebeplerden ötürü her çift evlenmeden önce mutlaka yiyişmeli, sevişmeli ve de cinselli aktivitelerde bulunmalıdır. bu kadınlar için de geçerli tabii ki. belki sevdiği erkeğin çükü küçük. minik çüküntolu biri ile o kadının ömrü biter mi? sabahlar olur mu? olmaz. evet.
saçma bir hareket. sevişmiyorsan sevmiyorsun demektir.
evlendikten sonra eşinizden iğrenme durumu olursa daha fenadır.

bir ömür boyunca cinsel olarak mutsuz bir evlilik olacak ve kesinlikle cinsel aldatmaya meyil verecek bir erkek tarafı olacaktır.
deneme sürüşüne gidip arabayı sürmemek gibidir. embesil seni.
en doğrusudur. çünkü seviştikten sonra evlenirseniz evliliğin bir manası kalmıyor. yani evlilik demek her bir şeyini paylaşmak, bir yuva kurmak ve gizlisi saklısı kalmayan bir kurumsa gereği de budur.
olmaması gerekendir.
sevişmeden evlenmeden önce nişanlanın ama o sevdiğinize nişan almayın. kadına şiddete hayır !
canım sen nişanlanmayı çok yanlış anlamışsın.

senin ütopyana çok tuhaf gelecek biliyorum ama bu ülkede nişanlısıyla başbaşa dışarı çıkamadan evlenen insanlar var daha.

ayrıca zaten evlenmeden sevişmekte bir sıkıntı görmeyen insansa nişanlanmadan da sevişebilirsiniz. bir de yüzük atıp aileleri heder etmeyin. önce sevişin sonra yüzük takın derim ben.

tercih meselesi sonuç olarak. sevişenin de kendine sevişmeyenin de. beni hiç bağlamaz.
olması gerekendir. bakmayın siz bu aseksüelli kezbansal kızların "istemem yha" çığlıklarına. onlar da biliyor kendilerinin ne olamadıklarını. foyanız açığa çıkacak pis sekssizler. evet.