bugün

niğde ' de hizmet veren otobüs şirketi.
http://www.inanturizm.com.tr/
mecbur kalinsa dahi kullanilmamasi gereken otobus firmasi. eskiden nigde seyahat ve inan turizm olarak ayri ayri hareket ederlerken sonrasinda nigde inan turizm adi altinda toplastilar.

nigde-ankara arasi yolculuklarda ankara'ya 1 saat kala mola verip, ayni sekilde ankara'dan nigde'ye giderken de daha otobuse bindiginizi anlamadan yola ciktiktan yaklasik 45 dakika sonra mola verirler.

mumkun mertebe ikramlarini da kabul etmemek gerekir, zira raf omrunun bitiminden 2 yil sonra ikram edilmis caylar, kahveler ve bilimumlardir.
(bkz: niğde seyahat)
yukarıdaki eleştirileri hayretle hatta şüphe ile karşılamakla birlikte niğde'nin en iyi ve en köklü firmasıdır.dondurmadan tutun,sıcak poğaçaya kadar ikram hizmeti veren.bütün otobüslerinin ve bütün yazahanelerin kendilerine ait olduğu gördüğüm en kaliteli firmadır.niğde'nin adeta bir simgesidir.
artık eskisi gibi olmayan memleketimin ulaşım şirketidir. her yıl daha kötü olmaya başlamışlardır. niğde aydoğanlar t daha tercih edilesidir. zaten eski güzergahlardan bazıları artık kaldırılmıştır.
niğde'min firmasıdır.gidişi farklı bir firma ile yapıp rezil olunca dönüşte inan turizm in değerini anlarsın inan.niğde'min tek tercih edilesi firmasıdır.bütün otobüslerini mercedes travego yapmış,sayılarını arttırmış,memleketimin en modern firmasıdır.sevilir bunlar.
Tırt bir frimadır.
2 gün önce karabükten ankaraya aldığım biletin iptal olduğunu kendim bir gün önce aramadan öğrenemeyeceğim firma, aradım biletimi kontrol ettirmek için otobüs iptal oldu paranızı gelip alabilrsiniz dendi. Ertesi gün gittiğimde muhasebe çalışanı şuanda burada yok ödeme yapamayız dediler. bir aksilik olursa kartınıza zaten iade edilir deyip yolladılar bende başka firma ile gitmek zorunda kaldım bugün arayıp paramın iade olduğunu söylediler 3 iş günü içerisinde geri yatırılır dendi sonuçları buraya yazacağım sözlük.
Edit: Evet arkadaşlar paramı geri almış bulunuyorum. Evet memnun kalmadım ama merak etmeyin paranızı yemiyorlar mahcup etmiyorlar.