bugün

Çünkü malım ben. En geç erkeklerde 25 kızlarda 22 olmalı evlenme yaşı sonra evde kalıyorsunuz.
(bkz: düşünmüyorsun öyleyse yoksun)
Rahatlama mekanizmamı tetikliyor. Böyle gündeme sessiz kalmamamı sağlıyor. Valla bir şey itiraf edeyim sizlere daha haberlere çıkmayan son dakika olaylarını ilk burada öğreniyorum. Enkırmen gibi adamsınız vesselam.
Bir boka yaramıyor.

Bir soru.
Geceleri tek basina kalinca insan ne etsin bos evde.

Zaten cok tek basina kalamiyorum. Ohm.
görsel
Maskemizin verdiği rahatlığı yaşıyoruz.
genelde bişe yapınca ya iyi yada kötü bir sonucu oluyor. ama burda hiç bir şey olmuyor. öyle boşlukta asılıyo yaptıklarım. hiç birşey olmadığı için yazıyorum ben.
yoo yazmıyorum.

bu entry aslında bir imagination.
Yanlızlıktan. Ne konuşacak kimsem var ne de derdimi anlatacak kimsem.
yazarlık hiçbirimizin mesleği değil. geniş kitlelere ulaşma imkanımız yok. sözlükler yüzlerce insana fikir beyan edebilme, farklı fikirleri okuyabilme imkanı veriyor. ancak son yıllarda başka bir şeye evrildi. insanların fikirlerini, anılarını, duygularını anlatıp " ben de burdayım" diyebildikleri, eğlendikleri bir yerken tetikçi, teşhirci trollerin yatağı haline geldi. okuyacak bir şey bulamıyor, yazmak istemiyorsun. şu haliyle cidden bir şeye yaramıyor.

bugünde söylendim çok şükür.*
genelde okuyup çıkıyorum.daha keyifli.ewed
Bir yerlere yazmam lazım.
Bazen Yazmak konuşmaktan daha net bir ifade yöntemi. Konuşsan belki kimse dinlemez. Ama yazınca birileri bir şekilde yazılanları okuyor. işte bu yazılanları okuyarak Hem sen hem başkaları istifade ediyordur illaki. Herkesin yazacağı bir şeyleri vardır mutlaka. Sonuçta her insan ayrı bir dünya. Sözlük ise bir sebep.
Ayni düşünceleri paylaştığımız insanları görmek mutlu ediyor. Bazıları fikirleriyle, düşündüğüm şeyin yanlış olduğunu bile gösterebiliyor. Dünyada ne kadar mal fikirleri olan insanlari görebiliyorsun bazen. Arada bir de iki muhabbet, geyik falan dönüyor. E daha nolsun aq.
En değerli ve verimli zamanlarımı burada bok ediyorum.
bildiğimi düşündüğüm ya da tecrübe ettiğim konularda görüş bildirmek için.

yani gönlümüzdeki amaç bu da hitap kitlesi biraz düşündürüyor. neyse...
güncel Önemli Başlıklar