1. 1.
  tüm hayvan ırklarını sonuna hayvan olduklarını belirtir bir ünlem ile zikreden ata demirer'in canlandırdığı ünlü veteriner hekim.
  - kedi hayvanı
  - köpek hayvanı
  - timsah hayvanı...
  ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  - niyazi hocam
  - ewt canım
  - bizim bahçemizde bir inek ve bir adet yavrusu bulunmaktadır, inekten sağdığımız sütten içiyoruz ve haliyle yavrusuda o inekten süt içiyo, yani sonuç itibariyle ben o ineğin yawrusuyla aynı sütü içiyorum, ben o yavru inekle süt kardeşimi sayılıyorum??
  - tabi süt kardeşsiniz.. olurmu canım öle şey, bahk gene sinirlendim alla ala(dıır dııırrrr telefon çalar)(arayan kaymakamdır)
  - alo,,, buyrun sayın kaymakamım..
  - ...
  - ne atınızın evde canımı sıkılıyo..
  - ...
  - benden napmamı istiyosunuz efndim..
  - ...
  - dışarı çıkartıp gezdiriyim!!!..
  - ...
  - tabi, peki efendim ben hemen geliyorum...
  3 ... organizma
 3. 3.
  hayvanlarin isimlerinin nerden geldigini komik ve bi o kadar sacma hikayelerle anlatan (bkz: rakun hayvani)ve sonunda kendisinin de inanmayip "evet ben de pek inandirici bulmadim" diyen ata demirer'in veteriner hekim tiplemisi.
  1 ... timbuktu
 4. 4.
  gelen faksı niyazi hoca oku:
  -ııı efendim ben muhabbet kusuma konusmayı ogretiyorum o bana neden hic bisey ogretmiyor?
  -ogretir efendim ogretir cok guzel ucmayı ogrenirsiniz bu serefsizden tobe tobe... sacma sacma seyler sormayın efendim!
  1 ... devilkg
 5. 5.
  gerçeği uludağ üniversitesi biyoloji bölümü hocası naci altunel' dir. uludağ üniversitesi matematik bölümünde okuyan ata demirer naci hocanın derisne girer ve bu taklidi daha sonra yapar. zaten isim benzerliğide dikkat çeker. naci= niyazi
  ... glip
 6. 6.
  ata demirer'in fatih terim tiplemesinden sonra en komik tiplemesidir, stand up'ında dediği kadarıyla gerçeği sakin amcaymış, evet gerçekten çok sakin insanlardır onlar.
  ... the longest journey