1. 1.
  en güzel modifiye edilebilen arabalardan biri..
  http://www.skylinegtr.com/
  nfs underground 2'de 394 bastığım nissan'ın hayvan arabası..
  ahanda kanıtı:
  http://geocities.com/akutluk/resimler/rekor3.JPG
  -1 ... 4ever pvd
 2. 2.
  abd'de infiniti g35 coupe olarak satilan efsane japon harikasi.
  ... yozishanko
 3. 3.
  en yüksek verimli modifikasyonu alabileceğiniz araçlardan biridir. japon olması münasebeti ile sadece japonların değil bütün dünyada modifiye tutkunlarının ağızlarının suyu aka aka baktığı araçtır.
  ... enel hak
 4. 4.
  japon dizaynlı olduğu için direksiyonu her daim sağda olan,twin turboya sahip tam bir modifiye canavarıdır...

  son olarak seri üretimi yasaklandı diye duymuştum.
  ... surudenayrilanidealistkuzu
 5. 5.
  yeni kasası Nissan GTR r35 adıyla piyasaya çıkan, pek çok ülkede 70.000 usd karşışığı bi fiyata satılan, bir yıllık üretimin siparişini bir ayda verilmesinden dolayı sahip olmak için kuyrukta beklenen, 472bhp olmasına rağmen üzerindeki elektronik japon oyuncakları ve yüksek teknolojisi sayesinde efsanevi nurburgring pistini 7:29'da dönerek dodge viper, corvette, hatta bugatti veyron gibi arabalara fark atarak ağzımızın suyumuzu akıtan son mucize.
  1 ... ereksiyon kontrolu
 6. 6.
  0-100 km/h ye 3.6 saniyede çıkan bir canavar.

  özellikler için :

  --spoiler--
  http://www.nissangtr-za.com/
  --spoiler--
  1 ... kuzeydogu
 7. 7.
  insanoğlunun yaptığı en mükemmen otomobildir. dünyanın en iyi otomobili dense hiçbir şekilde abartılmış olunmaz. r34 tam bir efsanedir, daha eski klasikler ülkemizde cirit atmaktadır ama 90 ların sonlarında üretilen bu kasa malesef türkiye ye ithal edilmemiştir. ama türkiye de 1 tane olduğu, adana dan sokulduğu rivayet edilir.
  r35 in fiyatı ülkemizde $250.000 a yaklaşır, araç ebay da $75.000 dır.
  böyle vergi sistemini .. dedirten bir arabadır. çünkü kendisi lüks bir otomobil değildir, içi plastik malzeme ile kaplanmıştır, koltukları kazık gibidir ama bu önemli değildir çünkü mükemmel bir performansı vardır. ama gelin görün ki fiyatı içi komple maun kaplama full konfor, ultra lüks ve ihtişam otomobil fiyatlarıyla yarışmaktadır. şu ülkede ağız tadıyla performanslı bir import kullanmak bile haramdır.

  böyle vergi sistemini ...
  3 ... brian o conner
 8. 8.
  yanılmıyorsam need for speed underground 2'nin en iyi arbası.
  1 ... prince02
 9. 9.
  Mühendislik harikasıdır. BMW m3 ün etrafında daire çizebilecek bir arabadır.
  ... girtlak
 10. 10.
  nissan'ın ürettiği yer uçağı. dünya çapında en çok bilinen kasası r34 kasa kodlu olanıdır. motor modifiyesine açıktır. +1000 hp olanları abd de bulunmaktadır. r33 kasa kodu da bu gruba dahil edilebilir. r34 avrupada bile sağdan direksiyonlu şekilde sayısız şekilde satılmıştır. soldan olanlarını görmek biraz zordur açıkçası. r35 kasa kodunda ise skyline ismini kaybetmiştir. r34 ten sonra sadece gtr 35 denilir. hayallerimin arabasıdır. tabiki 34 kasası.
  ... stroomer