bugün

Bir de şuradan dinleyin.

https://www.youtube.com/watch?v=FCr9jpTjW3U
Anlayamıyorum ya kimisi çıkıp katil cani herifin siyasi partisini öne sürüyo kimisi üzülenlerin inançlarını sorguluyo. Bekliyorum o rahmetli kadın hakkında saçma sapan bi başlık açacağınızı nasıl olsa ayetlere dine inanmıyosunuz ölünün arkasından da konuşursunuz.
hafifçe dövülebilirmiş, öldürün mü demişmiş de mişmiş miş. be ağzını siktiğimin adamı, sen kimsin ki bir kadına el kaldırıyorsun, ne hakla, bu hakkı sana kim verdi, yok emine bulutun ölümü sıradan trafik kazasıymış, senin olmayan beyin kıvrımlşarını sikeyim de ufkun açılsın. islam kölelere özgürlük vermiş, hassiktir ordan cariye kavramı nedir öyleyse?
kölelere özgürlük vermiş ki kölesinin karısına göz dikip sikebilsin diyedir o.
klasik islamcı yavşaklığıdır.
Neşet Ertaş “kadın insandır erkek insan oğlu”

Gidin az ötede saçmalayın.
bu pehriz bu ne lahana turşusu evet.
Hee o herifin nisa 34ten haberi vardır muhakkak.

Lan sabahtan akşama kadar "müslümanlar kuran okumuyo, arapça okuyorlar, okusalae şöyle olur böyle olur" diye kafa siken tayfa siz değil misiniz?

Kendini bilmez bi katil ortaya çıktı diye niye birdenbire din alimi muamelesi gördü?
kuran'da kadınlarınızın boynuna bıçak saplayın şeklinde ayeti getir buracıkta ateist olalım.

edit: e noldu? eksileyin o zaman ateist olalım demedim, getir ayeti kardeşim, getiremiyor musun? otur o zaman poponun üstüne.
hafifçe dövün diyerek şiddete aralanan kapının nerelere varacağını görmeyen ibnelerin zoruna giden gerçek.
trajik olaydan nemalanmaya çalışan 10 iq'lu ateist serzenişi.
bu zihniyet orda kadına yardım etmeyip videoya çeken zihniyet işte.
Dövmek nere öldürmek nere. Konu açmak için konu açılmaz.
inancını her fırsatta beyan etmeyi hak görürken inanmamayı beyanı sorunlu gören ibnelerin zoruna gider.

bu ayete dayanarak bugün kaç erkek karısına şiddet uyguluyor?

söylemek lazım ki durum anlaşılsın.
ağır riyakarlıktır..
Ben de böyle bir bağlantı kuran itin kalbini kırarım.

Aklını zihniyetini siktiğimin Köpekleri böyle konuşabiliyor amına kodumun yerinde.
açıkca kadın dövebilirsiniz diyen bir ayete iman edip kadın cinayetlerine üzülme halidir.

nerden baksan riyakarlıktır. sonuçta şiddete kapı açarsan bu işin sonu vahşete gider.

not: yanlış çeviri diyenin kalbini kırarım.