1. 1.
  neredeyse sadece rum kadını rollerinde oynayan oyuncu. ne zamanki bir dizide rum bir karakter var hop nilgün orada. ne zaman rum nilgün hop ora. ne rum nilgün hop. rum nilgün. ne hop...
  17 ... kobrullah
 2. 2.
  çok neşeli ve eğlenceli olmasına rağmen, neden defalarca kez boşanmış ve yeniden evlenmiştir anlam veremiyorum ama tapılası bir kadındır.
  2 -1 ... hari poter
 3. 3.
  bu pazar günü saat 14.00'da Caddebostan Kültür Merkezi'nde imza günü varmış. Hayranlarına duyurulur.
  3 ... ben sana mecburum bilemezsin
 4. 4.
  ali poyrazoğlu ile birlikte sahne aldıkları "iyi günde kötü günde" tiyatro oyunu ile süper bir oyunculuk sergileyen sizi keyiflendiren güldüren neşelendiren üstüne baka baka güzelliğine hayran olduğum şarap misali bildiğin taş gibi hatun'dur.
  3 ... smirne
 5. 5.
  50 küsur yaşlarında olmasına rağmen, güzelliğinden ve neşesinden hiçbir şey kaybetmeyen kadın. gerçek bir sanatçı, usta bir tiyatrocu. değeri bilinmesi gereken, bulunmaz hint kumaşı gibi bir kadın.
  3 ... phoebus
 6. 6.
  kilolu olmasına rağmen; dans ederken gayet hoş ve sempatik görünen kıpır kıpır bir kadın, dünya güzeli tiyatrocu. sahne tecrübesi dedikleri bu olsa gerek!
  2 -1 ... funkymonarch
 7. 7.
  çok neşeli ve eğlenceli olmasıyla YOK BÖYLE DANS yarışmasında başarılı olan bir yarışmacı.
  2 -1 ... moschino
 8. 8.
  aynı tip oyunculuğundan gına gelmiş kişilik.
  3 ... chronicle
 9. 9.
  yunan dili ve edebiyatını ülkemize tanıtan, biraz onlardan biraz bizlerden derlediği yeni konuşma tarzı ile yeni bir dil ortaya çıkarması muhtemel oyuncu.
  1 ... koministimam
 10. 10.
  rum rollerinin vazgeçilmez oyuncusu, sempatik ve eğlenceli bir ünlüdür.
  1 ... matematik seven sozelci