bugün

özgür olacağım diye onunla bununla yatmış modernliği ve özgürlüğü götünden anlamış bir kızdır. nil sevimlidir yakıştırır bu iticidir maldır yakıştırmaz. ama onun gibi şirin olmaya çalışır. marjinal olmak ister. ama marjinal olmak için de tek yapabildiği sevişmektir. bu salak modelden çoğalmaya başladı. azalarak bitsinler.
olsa da yesek denilen model kızdır, otostop çekerek gittiği diskoya bedava girer.
dogal oluyum diye aptal saptal hareketlere kalkisir, ilgi cekemez salak sacma seyler yapar, en sonunda sapik sacma hareket ettigini dusunup birakir.
türkiye'ye fazladır bu kız. orospulukla nitelendirilmesi yanlıştır, burda saçmalayan kişilerin mekanda odak noktasıdır.
olanca kilosuna rağmen nil karaibrahimgil kadar tatlı olduğunu sanan kız modelidir. ulan bir nil'e bakıyorum bir de diğerlerine... ne büyük fark var arada. nil karaibrahimgil özgür kız olabilir de size noluyor?
tek taşını kendi alandır. severim böyle tiplier masraf çıkarmazlar. herşeyimi kendim yaparım, suyumu alırım, çayımı koyarım.
sevgilisine kek yapar. Ben ona resmen aşığım diye dolaşır ortada.