bugün

“Özgür kız” olduğu için elbette.

Özgürlük yaşlandırmaz. Kadınlarımızın özgür bir hayat sürebilmeleri dileği ile…

Aynen
Öyle
kadın yıllardır neredeyse sıfır makyajla konser, tv, kamera önüne çıkıyor. bu nedenle de yaş farkı çok çıkmıyor kaldı ki daha 44 yaşında yaslı da değil. orta yaş alt tarafı.
çünkü 45 yaşında olduğu için. çok güzel bir kadın. "seviyorum sevmiyorum" şarkısı çok güzeldir.
Bakımlı avrat.
Saçma soru. 25 yaşında değil mi zaten.
Bu nasil bir soru cumlesi sktin anlatim bozuklugunu eyledin viran.
Bu nasıl bir başlık asdf. "Neden hiç yaşlanmaması" nasıl bir cümle hahaha.
(bkz: minyon)
bir de beraber yatağa girdikleri adamlara sormak lazım onu.
Maalesef yaşlanmıştır. Tek fark az yaşlanmıştır ki 41 yaş gayet genç bir yaş. 38 yaşında 2. Dogumunu yapıp " canım pekte küçükmüşsün" sözünü duyan yakınım var. O da minyon , kumral ve mavi gözlü.

Sık sık kilo alıp vermemek, sigara içmemekte bir etken tabi daha genç görünmek için.

görsel
görsel
Garip gerçek.
Minyon tipli olduğundan öyle olurlar.
şımarıklığı, şarkı sözlerinde kullandığı alice harikalar diyarı replikleri falan ayarım bu kadına, bir türlü sevemedim.

başlığa dönecek olursak o kadar çok reklam müziği yapsan emin ol dostum ergenliğine bile geri dönersin.
Var böyle karılar. Yaş göstermeyeni bulup evlenmek lazım.
türkçeni sikim kardeş dediten başlıktır
Gamsız bu kadın...
haldun dormen diyor ve susuyorum, susmadan son kez;

allah uzun ömür versin.
Para başka bir sebebi yok

Allah'ın bahşettiği bir şey değil bu paranın zoru ile yaşlanmayanlardır sizde de o kadar para olsa sizde yaşlanmazsınız emin olun.
ayaklarını pek beğendiğim bir müzik insanını öven bir yorum/soru.
Bu kategoriye defne samyeli'yi de alabilir miyiz?
şeytana ruhunu satmış olabilir.

(bkz: faust)
kadın çalışıyor çünkü. en son bir dergide görmüştüm, güzel bir anaokulu projesi vardı. bilinçli aileler ile birlikte oluşturmak istedikleri güzel bir çocuk yuvası.
Çünkü daha çatlatması gereken kızlar var.
kesinlikle doğru olan önerme.
genç türksel muhabbeti Nil sayesinde palazlanmıştı hiç unutmam dağ bayır geziyordu reklamlarda.
Yıllar geçti halen tek taşımı kendim aldım ruhiyesinde takılıyor.
Bunu hakan peker ve tolga abiye sorsana delikanlı.

(bkz: hakan peker)
(bkz: tolga abi)