bugün

(bkz: batağa dördüncü olmak)
(bkz: rusa gitmek)
(bkz: arkadaşla ortak iddaa kuponu yapmak)
(bkz: bunlar yapılmadan erkek olduğunu iddia etmemek)
burada yazan hiçbir şeyi okuma veya kafana takma, çünkü sana tavsiye veren kimse senin kadar cesur değil.
yanlızlar kervanına hoşgeldin nil. sana tavsiyem xlxx'dir.
eski fotoğraflarina bakıp asılma.
uludagsozluk yazari olma.
hiçbir şeyi sikine takma. * *
o değilde prezervatij masrafın da olmayacak ya la. (bkz: açın kızlar arayı salıyorum kobrayı)
geri dön kızım. dışarıdan hormon takviyesi ve birilerinin sana yaptım dediği çükle gerçekten erkek olunmaz. bence bu olgu sözde yeni toplumsal düzenin 3. bir cinsiyet oluşturma çabalarıdır ve dış görünüm fizyolojin itibari ile, senin gibi (fizyolojik olarak doğumsal bozukluklar hariç) cinsiyet problemi olmayan bireylere asla mutluluk getirmez. ek olarak bu ülkede tıbbi etik varsa bu operasyonu ve cinsiyet değişimini yaptığını sananlar bunun geçerli tıbbi gerekliliklerini açıklamak zorundadırlar. bu durum bireylerin cinsiyet algıları ve gelişimleri ile ilgili önemli bir konudur ve asla pas geçilemez!
"eti senin kemiği benim" esprisi yapma.
hemen 31 e asılma elinde felan kalır sonra.
sözlükte yazılanları ciddiye alma. yeni hayatının keyfini çıkar sen.
işin çoktur vermez işin yoktur yine vermez.ev kalabaliktir vermez icirmezsin vermez çok içirirsin yine vermez kusar sağa sola diye uzayıp gidecek tavsiyelerdir.
ayakta işicen ve işin bittikten sonra etin suyunu sıkıp, biraz sallıcan.
sağ bacağına taraf yatır. yada boşver her türlü söz dinlemeyecek zaten.
Eşli batakta kozun Ası ve kızı olmadan ihaleye girme. 9'uma 10 deme.
okudum röportajını. kendin gibi hissetmen sevindirici. bu tip durumlar ya kale alınmaz, ya büyük tepki uyarır, ya da böyle saçma sapan kalemlere konu mankeni olur. sıkma canını. unutulacaktır. sen sen olduğun gibi isen, sıkıntı yok. içini sen biliyorsun çünkü.

ama eskiden de pek güzeldin. tam tarzımdın ya la. şok oldum böyle görünce. hayırlısı. artık bu tip düşünceleri bıraktım kenara. mutlu hayatlar diliyorum sana.
sırt üstü yatma bitti.
üstte çıkıp çalışmalısın, tabi alet çalışırsa.
Masturbasyon sivilce yapmıyor. inanma onlara
nasılsa erkek oldum herşey mübah diye, yavşaklaşıp, şerefsizleşme.
hiç bir şey sikinde olmasın.
(bkz: elalemin sikinin herkese dert olması)
Terli terli su içme.
evet nil yani rüzgar sana bir dost söyleyecegim yanlız oldugunda seni yanlız bırakmayacak zor gününde senin yanında olacak sana 31 rakamını hatırlatacak. Sag elin sol elin fark etmez ! Evet rüzgar elizabethcilere hoş geldin!
Görünce hemen heyecanlanma yakında sıkılırsın bal kutusunu aramaya başlarsın.
Şimdiden hacı, moruk, ağa, kaptan gibi kelimeleri öğren. ilerde zorlanma. Bu arada sakın aşık olma le !
güncel Önemli Başlıklar