1. 1.
    yahu hala farklı olacağım diye şu ipsiz sapsız aç ölmüş düzenbazın peşindesiniz. tesla bir ergen idolüdür.
    -1 ... ibni maymun
  2. 2.
    eksiledim zira yazar nasılsa bu kadar uzun bir yazıyı okumazlar öngörüsüyle yalan yanlış uzun bir metni copy paste ederek teslanın dünyanın en büyük bilim adamı olduğu yalanını olumlamayı amaçlamış.

tesla bir ergen idolüdür.

patentlerini çaldırmış ne ya?

bilimsel yöntem denen bir şey vardır, siz yaptığınız gözlem ve deneyleri en ince ayrıntısına kadar gözlem tarihiyle kaydeder ve bilim dünyasına sunarsınız, bunu yapmıyorsanız yaptığınız bilim değil şarlatanlıktır, siz de bilim adamı değil şarlatan olursunuz ve aç ölürsünüz.

konu kilit.
    -1 ... ibni maymun
  3. 3.
    Nikola teslanın etrafındaki gerçekler ve yalanlardır.

Yani yuh ebenin amı aq o ne lan. Abbbboooow lan bu nasıl entry kaçın la kaçın.
    ... asuregibisurat
  4. 4.
    kitap olarak yayınlarsan, belki köye gidip boş durmaktan okuyabilirim.
    1 ... binaryyildirim
  5. 5.
    Okudum kafamı açmamı sağladı.
    ... herr
  6. 6.
    Okumadım. Keşke küçük küçük yazılma imkanı olsaydı. Belki bilimsel kimliği olan insanları tanımaya ve anlamaya daha fazla katkı sunardi.
    ... thirty eight
  7. 7.
    Öncelikle bu yazının alıntı yazı olduğu belli. Araştırma neticesinde göreceksin ki bilim adamlarının çoğunun fakir bir hayat yaşadığıdir. tesla için nobel ödülünün hiçbir önemi olmadığından üzerinde durmaya gerek yoktur. Bu arada teslaci filan değilim.
    ... alazufer
  8. 8.
    Okuyamayanlar zaten bu ülkenin son onbeş yıllık eğitim rezaletinin mahsulü.
    Üç dakikamı almadı okumak. .
    1 ... xenobe