bugün

ne alaka dediğim başlık.

fakat bir not düşmek istiyorum. Ediz Hun harika bir oyuncu. Geçen gün On Küçük Zenci oyununda izleme fırsatı yakaladım kendisini. Ses, duruş yaşına rağmen karizması harikaydı. Şimdi ki jönler de neymiş diyorsun.
nikola orta yapmıştır, ediz gol atmıştır.
(bkz: beyler bu nedir böyle amk)
evet arkadaşlar, nikola abimiz hayatını bilime adamış değerli bir insandır. bu adanmışlığın en büyük ürünü de şüphesiz ampul diye bir şeyin icadının düşünülmesiydi. nikola abi bu uğurda yıllarını çürütürken ediz abi bilimle uğraşmak yerine yeşilçam filmlerinde boy göstermeyi, popülarite yapmayı, para yemeyi, hayatını yaşamayı tercih etmiştir. sonra da utanmadan ampul fikrini çalıp kendini bilim adamı olarak kabul ettirmiştir.

ediz: edit abi sen mi eksiledin?
Tesla bilimsel alanda kendini geliştirmiş bir isimdir. Mesela red alert 2 de tanklar falan tesladir hep. Ediz hun ise daha çok Türk sinemasının gelişmesine katkıda bulunmuş bilim insanlarının ilkidir ama ismi red alert ta geçmediği için oyum tabiki Sarıgüle
--spoiler--

ediz hun edison un emeğine konarak itibarını iki paralık etmiştir.

--spoiler--

cevap belli, tesladır.
tesla zeki adamdır. ediz hun, tesla'nın fikirlerini çalmış; sonrasında da anap'tan milletvekilliği kapmıştır.
Tesla tek başına iktidar olur dedirten versus.
öyle espriler olur ya, bu kadarı olmaz diye gülünür öyle bir espri.
nikola beyin alacağı versustur. Ediz abimiz çok katakulli yapmıştır. bu yüzden oyumu Nikola Teslaya veriyorum...
iki bilim adamının karşılaştırılması. ampul icadı konusunda birbirlerine düşmüşler sanırım. 10 watt'lık bir ampul için kalp kırmaya değer miydi be?
güncel Önemli Başlıklar