bugün

metal gear solid serisindeki roket atar silahı. Roketin nere gideceğini ayarlamamıza izin veren ekrandan nere gittiğini gösteren mükemmel ötesi silah.
Bizim kurtlar vadisinden hallice olan dizi.

nasıl ki polat ölmüyor ya da her önüne geleni patates ediyor, nikita denen kaşar da aynısı. yamuk götü ve incecik bacakları ile dövmediği adam kalmadı amk karısının. sanki bana jason bourne.
muhteşem bir dizi gerçekten.. her sezon, her bölüm harikaydı.. finalini de güzel yaptı.
filmini izlemedim ama dizisi harika bir dizi gerçekten.. bol aksiyonlu ve her bölüm film tadında..
Keşke hiç bitmeseydi dediğim dizi. Bu dizinin verdiği aksiyon hazzını, hiç bir dizi veremiyor. Keşke 4'ün üstüne 1-2 sezon daha çekilseydi.

2 kere bitirmiş olmama rağmen 3. Kez başlamayı düşünüyorum. Zira izleyecek dizi kalmadı ve maggie q beni resmen çekiyor dizinin içine izle diye.
Mata harinin kung fu bileni.
Akla red alert oyununu getiren isimdir

görsel
leon tetikçi tipini bilmem ama asasirtico değildir zira her ikisinin de yönetmeni ve senaristi aynıdır.
Kanımca leon filminde görülen tetikçi tipin ilk göründüğü filmdir.

(bkz: jean reno)
iyi hoş diziydi ama istisnasız her ölenin geri geldiği diziydi. figuranlar bile geri geliyordu o derece.

dizidir.
4 sezon içerisinde toplam 73 bölümden oluşan, her bölümü 40 dk civarı süren kaliteli bir aksiyon / casusluk dizisi.
bir diziyi izlenebilir kılan özelliklerden birkaçına sahip. örneğin: birçok bölümünün bir sonraki hakkında merak uyandırması, birkhoff adlı hacker'ın, internetteki 'en zeki dizi karakterleri' anketlerinde genellikle üst sıralarda yer alıyor olması (nasıl bir karakterle karşı karşıya kalacağınızın ipucunu veriyor zaten) ve en önemlisi kurgusu hakkında 3. ve 4. sezonda "yok artık" dedirtmesi.
dizilerin senaryolarının öngörülebilir olmasının diziyi sıkıcı hale getirdiği malum. nikitanın 3. sezon 18. bölümden 4. sezon 6. bölüme (finale) kadarının pek öngörülebileceğini düşünmüyorum. bu yüzden finalde hayretlerden hayretlere sürüklenmek çok normal...
iyi bir ajan dizisidir, can sıkıntısına bolca gider tek sorun eğitimli o kadar insanın 10 metreden birbirini vuramamasıdır.
Klibinin çekildiği alanın duvarında Türkçe "Kahrolsun Faşizm" yazan, son derece ilginç bulduğum şarkı.
(bkz: nikita kruşcev)
ilk 3 bölümünü bir çırpıda izledim ve gayet güzeldi. umarım hep böyle gider uzun zamandır böyle heyecanlı bir dizi izleyememiştim.
Dj olani ve üstsüz olani makbuldur.
daha önce izleyip ikinci sezonun yarısında zaman probleminden dolayı bırakmak zorunda kaldığım dizi. son 1 haftadır kaldığım yerden devam ettim. içinde çok çok fazla mantık hatası olduğu doğrudur ama kesinlikle kötü bir dizi değildir. hatta iyinin üstündedir. hiçbir bölümünü izlerken sıkılmadım. izlemeyi düşünenler için belirteyim. beni bir çok yönden tatmin eden bir dizi oldu aksiyon, hayal gücü, sadakat, isyan, azim, tatmin edici karakterler ... her şey vardı. özellikle üçüncü sezon on beşinci bölümden sonraki bütün bölümleri nefessiz izledim. o bölümleri izlerken arayı çok açmadan sıcağı sıcağına izleyin.
ilk 2 bölüm itibariyle "fena değil" dediğim dizi. spartacus'ten sonra izleyecek dizi bulamayan şahsıma ilerisi için umut vermedi değil. ayrıca himym'in ted mosby'sinin kızı (bkz: lyndsy fonseca)'da bu dizide oynuyormuş.
Feminist bir dizi.
yeni şarkısıyla bizleri tekrar tekrar kendine hayran bıraktıran rus şarkıcı.

http://www.youtube.com/watch?v=sePD18TTrW8null
acıktıran, hislendiren, tavşan istismarı yapan şarkıcı grup.

davşan istismarı;

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=XeZIkrYUv6E

klibin sonundaki g.tü açık abla ne getirdi acaba ?
fizikten tam not alan şarkıcı abla.

http://www.youtube.com/wa...mp;NR=1&v=EU_u8mXNppI
dasha astafieva, anastasiya kumeyko ve yulia brychkovska' dan oluşan akıllara zarar ukraynalı dance-pop grubu. fazla magazinsel olmalarının yanı sıra yaptıkları müzikte kaliteyi tutturmuşlardır.
güzel bir dizidir efendim izlemek isteyenlere tavsiye edilir. zaman öldürmek için birebirdir.
senaryo müthiş. s2e10 sonunda yine şaşırttı. ancak türkiye'de çekilen bölüm tamamen saçmalık. sanki çölde yaşıyoruz amk. bi develer eksikti.
güncel Önemli Başlıklar