bugün

Adidas nike marka mı lan peh kapitalizmin özenti Türk gencini kullanması. Çok doldum sözlük ben bu konuya.
Bugün yaşanan görüşmeden kesit

*yeni tanışılmıi bir kız arkadaşla bir mekanda oturulur. Konu kıyafet markalarına gelir*
-N No62 +K Dişi

+Adidas ve nike tek geçerim insana kalite katıyor
-Tamam.

-*içses*
Ben boşuna almışım lan o kadar Abercrombie & Fitch, Big Blue, Calvin Klein, Dexter, Diesel, Dolce Gabbana (Türkiye'de ki apaçilerin giydikleri değil) Dsquared, Converse, Oks, Wrangler, Versace, Vakko felan. (Bunları buraya yazmamın ego şişirmek veya gösteriş belirtsi olduğu sanılmasın. Sadece şu adidas ve nike vs. gibi ürünlerin adamdan sayılması çok canımı sıkıyor. Ha ben de giyorum adidas ve nike)

Sonuç arkadaşla bir daha görüşülmemek üzere evine bırakılır.

Not: "Arkadaşlıkta" düşünce yapısı önemli.
adama çok kötü koyar. he bir de sırf bir takım elbise için Gieves & Hawkes, Brioni, Kiton vs. gibi yerlere başvurmam gerekirken, yazar nike ve adidas'ı ezmek için calvin klein, dolce gabbana demiş sözlük. adama bu daha fazla koyuyor.
gece gece dertlenecek başka şey bulamadın mı? dedirten serzeniş.
spor kıyafetlerde çeşitliliğin çok gibi görünmesine karşın , alıp da devamlı kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerin çok kısıtlı olmasından ileri gelen haklı eylemdir. abercrombie'yi calvin'i tommy'yi sonradan gördüğümüzü kabul etmeliyiz. kaldı ki spor piyasasına adidas ve nike'dan sonra girip de 'ben markadan anlarım da giyerim' diye düşünen insanlarca daha çok tercih edilen bu 'daha elit ve daha az insan tarafından kullanılan' markaların tam da 7 milyarlık dünyanın ihtiyacı olan farklı ya da elit olabilme ihtiyacına cevap vermek için türediği gerçeği adidas ve nike' ı marka olmaktan çıkarmış özentiden uzak tüketim markaları haline getirmiştir bence. siz gri abercrombie eşofman altı alıp giyiniz . ismail yk da aynısını yapıyor çünki.

adidas ayakkabı yerine lacoste alıp giyen gençlere üzülüyorum. tabansız katalog ayakkabısı onlar. halbuki hepimiz sokak çocuğuyuz. sonra elinizde ıslak mendille o bembeyaz ayakkabılarınızı silerken görüyorum sizi. 2000'lerin başlarındaki adidas ve nike 'ın adı lacoste , tommy , prada oldu. nedir bu 'ben bilir de alırım , giyer de s*kerim' kafası arkadaş ya.