1. 1.
    http://haber.sol.org.tr/s...krampon-satmayacak-239541

beyaz saraydan korkan nike sirketinin iranli futbolculara dunya kupasinda krampon saglamayacagini aciklamasi irkciligidir.

resmen ayiptir ve serefsizliktir...

nike denen marka futbol dunyasindan gotune tekmeyle sutlanmalidir.
    6 -1 ... wake up neo
  2. 2.
    iran da niqe giyer yani nedir sanki çok da şey.
    2 -1 ... 29th
  3. 3.
    Nike yoksa adidas giyin
    (bkz: iran)
    2 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    adisas ya da adibas giysinler.
    ... munir bey
  5. 5.
    eyy nike desin bizim mahallenin delisi. belki akillari basina gelir.
    -1 ... portatif
  6. 6.
    ben siyasetten anlamam değerli arkadaşlarım. ama ambargo lafı bende alerji yapar.

ekmek, margarin ambargosu da olsa krampon, tekmelik ambargosu da olsa karşı çıkarım. olmamalı!

tabi burada şeriatçı, gamonast, troçkici, anarşik biri olduğum anlamı çıkmamalı ve çıkarılmamalı!

ben de çocuklarıma imkanım olduğunda nike aldım, benim de iranlı arkadaşım var.
    1 -1 ... hassas nihat
  7. 7.
    istediğimi satarım istediğimi satmam diyen kaliteli bir markadır nike. iran bu durumu fazla yadırgamayacaktır, zaten ambargo konusunda tecrübeliler. dünya umurlarında değil, herkes iranlı iş adamları ile çalışmak için can atıyor ve el altından zaten yapacaklarını yapıyorlar. iran da özellikle büyük fabrikalarda israil malları kullanılıyor. gümrükten geçerken üzerinde ki made in israel yazısını siliyorlar ondan sonra her şey serbest. iranlılar ambargoyu bu kadar çüklerine takmıyorken, bizim duyarlı vatandaşlarımız götlerini yırtmak için can atıyorlar.
    ... skip 61 kenara