bugün

aklınca dikkat çekmeye çalışıyor veya gelinde gözü olabilir.
Gelinde gözü vardır amk. Huylanırım ben.
ben paramı alır çıkarım çocuk oyuncağı mı bu der gibi.
emekliliği yaklaşmış yılmış sıtkı sıyrılmış memurdur.

görsel

yaptığı hoş değil tabi çocuk heyecanlı belli ki bir espri yapayım sakinleşeyim sakinleştireyim demiş belli ki.
iyi cesaret valla. Ben olsam iki tarafın ailesi bir olup o nikah defterini kıçıma sokarlar diye cesaret edemezdim.
Görevden alınması gerekir. Bir çiftin en güzel gününü berbat etti.
Onları ezik konumuna düşürdü. Ne var yani "hayır , demek ne mümkün " demjşse. Sinir hastası memurdur.
kompleksli, memuriyete; devletin suni ciddiyetine mahkûm kalmanın acısını kendi hâlinde bir damattan ćıkaran memurdur ki memurdur diyorum bakın sevgili yazarlar.!

ulan aynı espriyi bir kodaman, bir bakan oğlu, parlamenter çocuğu yahut taşaklı bir devlet adamının yeğeni&yakını yapsın da sen o zaman iptal et bakayım!?

yiyorsa o zaman damata posta koy, otoriteni üstün kılmaya, ünvanını insanları sözde göt etmeye kullan da göreyim götünü!

amk, siz yavşak yavşak bayat klişe espriler yaparken iyi;

evlilik cüzdanını gelin hanım'a mı vereyim damat bey'e mi vereyim diye her ikisini de "külâh dondurmayla turistleri daşşağa saran maraş dondurmacı" edssıyla maymun edip oynatırken bir şey yok,

gelin hanım damat beyin ayağına basmadı; kıyamadı galiba vs gibi şapşal komikliklerine ehe mehe diye efekt katarken her şey normal,

gelin yahut damadın evet cevabına iyi düşündünüz mü imzayı attım mı iş biter diye mizah kabızlığı yaşatırken oh ne alâ..

ama iş; gelin yahut damatın bir iki saniyelik muzipliğine gelince auuvv!

ne auuvv amk ne auuvv!?

yaprağı yerken katur kutur;
sapına gelince mee !!

olmaz paşam, öyle çifte standart olmaz!

adama göre muamele; dişine göre olana gaz kesmeme olmaz!

işinize geldiği gibi bakmayın olaya, sonra olaylar işte sizin böyle iki dakikalık artistliğiniz yüzünden sarpa sarar, iyice çığrından çıkar!
Nikah memurlarımız bile bi havalarda arkadaş.
Aa memur bey atom parçalıyordu ama, neden ciddi değilsin sen damat efendiii?
Bana yapsa bir araba sopa çekerim.

Böyle tahammülsüz götlere anlayacağı dilden konuşmak lazım.
Ünlü birisi olsa veya ağırlığı olan birisi gıkını çıkaramazlar ama burda normal bi çift oldumu bi egolar bi şekiller adam ufak bi espri yapıyo ne götün kalkıyoda kural bilmem ne diyip ego kasıyosun adam olan orda espriye ortak karşılıklı esprisini yapar nikahı kıyar gider göt göt davranmaz.
"aman da çok komiğim" derken 31 e kalıverirsin. insan gibi cevap ver amına koyayım.
Amk çocuğu. insanların en güzel, en mutlu günlerinin içine sıçmış kompleksli pezevenk. Görende anasına küfrettiler sanır. Altı üstü küçük bir espri yapmışlar.