bugün

yaşadığımız coğrafya gereği hem yadırgayıp hem saygı duymamız gereken bir konudur.
başkalarına zarar vermediği sürece herkesin isteği, düşüncesi, dini, dili, ırkı ve cinsel tercihine saygı duymak gerekir.

durduk yere kendisi gibi olmayanlara öfke duyanlar, öfkeden başka karşılık bulamazlar.

birileri de kalkıp, asıl orospu çocuğu, veled-i zina başkalarına saygısızca hakaret eden bunlardır diyebilir.
Nikahsiz iliski haramdir bu konu da hemfikiriz. Ama hirsizlik kul hakki tecavuz taciz icki kumar bunlar da haramdir.
ulan kız kardeşin annen veya başka yakın bir akraban olsa elbet tepki gösterirsin.

ama sıla'dan veya başka ünlülerden sanane amk.

edit: başlığı açan sensin amkhahajahha.
imam nikahını savunan yobaz kesimin anormal karşılaması komik.
Nikahsız ilişkiye girmek erkekler için haktır, asıl nikahsız ilişkiye giren kız faişedir, ahlaksızdır.
Şayet nikahsız çiftleşmeyi normal görenler varsa bacılarını, karılarını; babaları yetmiyorsa analarını sözlük abazanlarına sunsunlar. Adamlar akşama kadar buralarda belden aşağı yazılar yazıyorlar.
kuran kurslarında çocuklara tecavüz edilince

bir kereden bir şey olmaz diyenlere çok koymuş anlaşılan.

tanım : kimseyi ilgilendirmeyendir.
kimseyi ilgilendirmez. Hoş karşılamayan gitsin evinde hoş karşılamasın.

Çocuk da yapmayın amk gidin korunun. Evlenmeden olmaz. Hem kızın hem de çocuğun saygınlığını iki paralık etmeye değmez.
sürekli olarak bunu normal karşılamayan kuran kursu tecavüzcülerini destekliyor, sade imam nikahını doğru buluyor tarzı yorumlar.

ne iğrenç insanlarsınız arkadaş.
yahu hayvan mıyız, hayvanlar gibi sadece hormonlarla hareket edelim? kendinize yakıştırıyor musunuz bunu?

bir de savunurken sürekli bir ideoloji.
ideolojisiz bir hiçsiniz sanırım hepiniz.

ayrıca tecavüzcülerin de amk.
resmi nikahı kıymayıp imam nikahcıların da.

hepiniz iğrençsiniz.

buradaki düzgün düşünceli insanların hepsine selam olsun.

edit: burada islam düşünü kesilen türkçü kardeşlerim türk töresinde zinanın cezası neymiş bir baksınlar.
ben söyleyeyim ölüm.

hani islamiyet'te cezası kırbaçken, taraflardan biri evliyse nikahı bozulurken vesaire kısacası ölüm yokken orta asya bozkır türk töresinde ise bu ceza ölümdür.

töresine bağlı olmayan da buraya gelip türkçü kesilmesin.
nikah dinlerin ya da devletin aile kurumunu düzenlemek, korumak için düzenlenlediği bir akit.

kişiler bunu reddediyor, benim buna ihtiyacım yok, oluşacak sorunları göğüsleyeceğim diyorsa kimseye laf söylemek düşmüyor. ben bunun bir ahlaksızlık olduğunu düşünmüyorum. bir tercih sadece.
memleketi soyuyorlar

yolsuzluk ve rüşvette

dünya 2 ci si ve avrupa 1 ci si olduk

neredeydiniz lan ahlak kumkumaları.

belli bir yaşa gelmiş kişililerin yaşamını eleştirmek sana mı kaldı

ya la manda kafası.

ne iğrenç insanlarsınız arkadaş.

adamın kendi hayatı sana da fikrini sormaya gerek duymaz.

kuran kursunda tecavüze ölü taklidi yaparken düşünecektin.

yallah arabistana.
işine gelmeyen insan konuyu saptırır tıpkı burdaki kuran kursu muhabbeti gibi.
ona kimsenin normal dediği yok, başlığa verecek cevabınız yoksa susun. senin böyle bi değerin yoksa zaten rahatsız olmanı gerektirecek bişey de yok.
benim kimi sevdigimden devlete ne? ben nikahi cok normal karsilayanlara sasiriyorum.

Sahitler ne sikime sahit oldular sanki ? Sayin kalabalik halk ve hasmetli devlet yetkilileri, ben bu hanimcagiz ile omrumun geri kalanini gecirmek istiyorum ama malesef bu sizi hic ilgilendirmez demek geliyor icimden : )
Kendi doğrularınızla tüm dünyayı eleştirirken ' madem ben bu kadar doğruyum, niye bi sikimi olamadım ? ' diye bir soru hiç gelmiyor mu aklınıza ?????
Akıl dedim, dalga geçer gibi oldu ama.....
lan olm mal mısınız

yoksa mal taklidi mi yapıyorsunuz

yoksa orjinaliniz mi böyle.

ahlakdan bahsedenin ne kadar ahlaklı olduğunu bile bilmiyoruz.

yalanlanmış, belli ki masa başı haberden varsayımlar çıkarmak da

ciddi bir embesilite göstergesi.

bu güne kadar kimse sana sordu mu benim ilişkimi nasıl karşılıyorsun diye ?

kimin bu konuda konuşmaya hakkı var.

benim ahlaki değerlerime göre hırsızı destekleyende hırsızdır

hatta yardım yataklıkdan daha ağır suçludur.
normal karşılasan ne, karşılamasan ne? artık, bu hayat aldı başını gitti. nikahı falan kalmadı bu işin. sadece, siftah siftah siftah.