1. 1.
    Nikahsız ilişki zinadır.
    Doğan çoçukta veled-i zinadır.
    Piçtir.
    Şimdi ben göte göt deyince, biri (üstüne alındı herhal) bana o.ç diye hakaret etmiş.
    Nikah her ülkede , her dinde , her kültürde var.
    Nikahsız birliktelik normal değildir.
    Kesin bilgi. Yayalım.

Edit1: günümüzde imam nikahı kadar, resmi nikahta şart.
    Zaten aklı başında hiç bir kadın imam nikahıyla yetinmemeli.

Edit2: valla bizim derdimiz kim kimi şey etmiş değil. Millet yeğeni şey ediyo.
    Bizim derdimiz nikah.
    Mesela hayvanlarda nikah , ensest gibi dertler yok.
    Onlardan bir farkımız olmalı ama dimi.
    16 -21 ... ayk73
  2. 2.
    yaşadığımız coğrafya gereği hem yadırgayıp hem saygı duymamız gereken bir konudur.
    4 ... kozmen
  3. 3.
    başkalarına zarar vermediği sürece herkesin isteği, düşüncesi, dini, dili, ırkı ve cinsel tercihine saygı duymak gerekir.

durduk yere kendisi gibi olmayanlara öfke duyanlar, öfkeden başka karşılık bulamazlar.

birileri de kalkıp, asıl orospu çocuğu, veled-i zina başkalarına saygısızca hakaret eden bunlardır diyebilir.
    4 -2 ... la fondoten
  4. 4.
    o onun yaşantısı. günahı sevabı kendisine. ama ben zinadan da zinacıdan da ben iğrenirim. düşüncesi bile iğrenç.
    (bkz: sevişirim evlenmem hamile kalırım doğurmam)
    1 -1 ... selia
  5. 5.
    laikçi tayfanın sadece ve sadece sosyal medya hesaplarında göze çarpar.

bu tür ilişkileri destekleyen, savunan bu zavallılar daha önce de dediğim gibi aile bireylerinden bir kadın evlilik dışı bir ilişkiden hamile kalsa, hiç hesapta yokken dayı falan olsalar yine de bu şekilde mi tepki gösterir acaba merak ediyorum.

pek sanmıyorum, o yüzden de sosyal medya da bu tür söylemleri pek siklememek gerek bence.

çıksın bir tanesi, 'benim kız kardeşim istediği erkekten istediği zaman hamile kalabilir' desin boynuzlarından öperim amk.

he bu durumu eleştiren, tasvip etmeyenlere de küfür etmek ayrı bir orospu evladı olmaktır o başka.
    2 -7 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    Nikahsiz iliski haramdir bu konu da hemfikiriz. Ama hirsizlik kul hakki tecavuz taciz icki kumar bunlar da haramdir.
    8 -2 ... bik bik
  7. 7.
    ulan kız kardeşin annen veya başka yakın bir akraban olsa elbet tepki gösterirsin.

ama sıla'dan veya başka ünlülerden sanane amk.

edit: başlığı açan sensin amkhahajahha.
    2 -1 ... kartalatt
  8. 8.
    imam nikahını savunan yobaz kesimin anormal karşılaması komik.
    4 -1 ... thelma
  9. 9.
    'benim boynuzlarım var' demenin kibar hali.

sıla' dan bana ne zaten amk delisi. ben, 'sıla neden ahmet'ten hamile kalmış' diye bir söz sarf ettim mi?
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  10. 10.
    Nikahsız ilişkiye girmek erkekler için haktır, asıl nikahsız ilişkiye giren kız faişedir, ahlaksızdır.
    2 -4 ... hey brother