1. 1.
  yüce islam dini adına bir gerçek.

  ister eskorta git, ister sevgilinle seks yap, isterse de nişanlınla. Farketmez. Yüce allah kuralı koydu. Bu kurala uymayana da mezarda koyacaklar.
  2 -5 ... aydinoglu ventage
 2. 2.
  haklı gerçektir. nikahsız olmaz.
  3 -1 ... masklavi
 3. 3.
  zina kendi aranızda oluyor ondan da muhammed'in çevresinin haberi olmuyor bu nedenle gelir elde edemiyordu. sonra denildi ki zina yasak ama fuhuş sorun değil yani araya aracı koyabilirsiniz. bir de muta nikahı uyduruldu bu sayede muhammed taraftarları da artık ilişkilerden gelir elde etmeye başladılar.
  1 -3 ... rootz
 4. 4.
  yabancı kadınlara bakamaz, nikahsız beraber yaşayamazsınız. haram.
  sadece anne baba, kardeş, süt kardeş, yeğen ve alt ile üst soylar bunun dışındadır.
  1 -5 ... selia
 5. 5.
  Muta nikahı forever.
  3 -1 ... tear of the moon
 6. 6.
  sanılanın aksine namahreme bakılır, mahreme bakılmaz. mahremin türkçesi yasak olan'dır. namahrem yasak olmayandır. anneniz, babanız, eşiniz, çocuğunuz, dedeniz, babaanneniz, anneanneniz, kayınpeder-valideniz, kardeşiniz namahremdir, yanlarında istediğiniz şekilde oturabilirsiniz.
  2 -1 ... masklavi
 7. 7.
  - nikahsız her ilişki haramdır
  - yaa yapma peki haram nedir?
  - o da günah
  - nerede yazıyor
  - kuran'da zaaa xd
  2 -4 ... rootz
 8. 8.
  la tecavüz de, yolsuzluk da, vurgunduluk da

  dincilerin tekelinde, nikahmış ?????

  hacılar hocalar tecavüz etmeden önce nikah mı kıyıyor ya la ?

  dincinin derdine bak.
  5 -1 ... timur cengiz hulagu
 9. 9.
  iki tür zina vardır; dine (islamiyete) göre ve (laik) yasalara göre. islamiyete göre olanında nikahsız yaşanan her cinsel birliktelik zinadır. buna karşılık (laik) yasalarda bir ilişkinin zina sayılabilmesi için çiftlerden en az birinin üçüncü bir kişiyle evli olması gerekir. başka bir deyişle (laik) yasalara göre her ikisi de bekar olan kişiler arasında yaşanan cinsel birliktelik zina değildir.

  not: yukarıdaki yorumuma eksi puan veren aşırı derecede yakın akraba evliliğinden doğmuş anguta sormak istiyorum; yazdıklarımda yanlış olan nedir? açıkla da biz de aydınlanalım.
  -3 ... matasyonlu
 10. 10.
  evli insanların yaptıkları dışında hiçbirini ayıplamam, ayıplanması gereken kul hakkı yemek, adaletsizlik yapmak, hırsızlık, iftira gibi şeylerdir.
  2 ... penald