1. 1.
  benim bu şarkıyı sevmememin nedeni bir takım garip sözleri. şimdi ne diyor şarkıda bi bakalım.

  ''nikahına beni çağır sevgilim, istersen şahidin olurum senin''

  böyle bir söz olabilir mi arkadaş ya? ruh hastası mısın sapık mısın nesin sen ölümüne sevdiğin insanın nikahına gidip şahitlik yapıyorsun?

  ben anlamıyorum böyle şarkıları. insan sevdiğini ele yar eder mi? madem bu kadar seviyorsun, madem ayrılmak zorunda kaldınız, kaçır ulen kızı, başkasına yar olacağına sana yar olsun sevdiğin.

  yok ''kardeşin olurum'', yok ''en yakın arkadaşın olurum'' falan tarzındaki şarkılara söz konusu olan erkeklerin erkekliğinden şüphe duyuyorum nedense. ulen oğlum seviyorsan ve kızda seni seviyorsa ele yar etmeyeceksin sevdiğini. salaklaşmayacaksın gidip nikahında şahitlik yaparak.

  velhasıl bu şarkıda ''şahitin olurum'', ''beni kardeşin diye tanıştırırsın'' şeklindeki sözler delikanlı adama sığmaz harbiden.

  şarkı dediğin cengiz kurtoğlunun ''senin dostluğunu kabul edemem'' olabilir. bunun sözleri delikanlı adama daha çok uygundur.

  https://video.uludagsozluk.com/v/nikah-masası-şarkısındaki-aptallık-71044/  ya hep ya hiç yani. yok öyle, kardeş olalım şahitin olayım tarzında gerizekalıca sözler.
  6 -1 ... katmerli hedonist
 2. 2.
  her nikahta akla gelen şarkıdır. saçma şarkı sözüdür ama klasikleşmiştir. tiksinçtir ama dillerdedir. piyanist şantörler ilginç kişiliktedir.
  ... jawwns