1. 1.
  https://www.sozcu.com.tr/...nikah-iptal-oldu-2363915/

  Manisa'nın Turgutlu ilçesinde nikah memurunun sorusuna damat "Hayır demek ne mümkün" diye cevap verince nikah memuru nikahı iptal etti. Gelin ve damadın nikah memurunu ikna edememesi üzerine çıkan gerginliğe polis müdahale etti.
  4 -1 ... turkuaz54
 2. 2.
  Bu nikah memurlarının da götü kalktı.
  Gören de tüm kurallara uyuyorlar sanacak.

  Gösterişci piçler.
  19 -4 ... insan olmaya ceyrek kala
 3. 3.
  Tribünlerden yabancı madde atan kız tarafı nedeniyle iptal edilmiş olabilir.
  Damat hükmen çocuğu koymuş sayılacaktır.
  1 -2 ... hakan yavas
 4. 4.
  nikah memurunun bile bir tarafı kalkmış. ulan bırak da adam mutlu gününde küçük bir espri yapsın. her şey kitaba uymak zorunda mi. ha olmadı adamdan evet demesini istersin adam da evet der. ne gerek var nikahı bırakıp gitmeye.
  10 -4 ... ruh okuzu
 5. 5.
  oğlum orada devletin resmi memurunun önündesin, nikahın da bir kuruluş şekli vardır. ne lafı değiştirip edebiyat yapıyorsun. orada ciddi bir iş yapıyor adam sonuçta. ne öyle dalga geçer gibi, hoyor domok no momkon ne lan. memur senin arkadaşın sanki mk. adam gibi söylemezsen böyle kalırsın işte, beyinsiz.
  ben kaç tane nikah gördüm, hepsi adam gibi 'evet' deyip işini halletti. yani sıkıntı burada bu adamda. romantizmini git nikahtan sonra yaşa mk. hiçbir nikah memuru senin edebiyatını dinlemek zorunda değil. evet dersin imzayı atarsın tamam sonra ne halt yersen ye.
  4 -6 ... kazangap
 6. 6.
  Amk çocuğu. insanların en güzel, en mutlu günlerinin içine sıçmış kompleksli pezevenk. Görende anasına küfrettiler sanır. Altı üstü küçük bir espri yapmışlar.
  7 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 7. 7.
  Ulan sikik evleniyorsun olayın ciddiyetini kavra nedir bu edebiyat aşkı.
  4 -5 ... bilgisayar delisi
 8. 8.
  "aman da çok komiğim" derken 31 e kalıverirsin. insan gibi cevap ver amına koyayım.
  4 -3 ... cokzararli
 9. 9.
  Ünlü birisi olsa veya ağırlığı olan birisi gıkını çıkaramazlar ama burda normal bi çift oldumu bi egolar bi şekiller adam ufak bi espri yapıyo ne götün kalkıyoda kural bilmem ne diyip ego kasıyosun adam olan orda espriye ortak karşılıklı esprisini yapar nikahı kıyar gider göt göt davranmaz.
  7 -1 ... sanatsalpsikopat
 10. 10.
  Bana yapsa bir araba sopa çekerim.

  Böyle tahammülsüz götlere anlayacağı dilden konuşmak lazım.
  2 -1 ... galilei nin torunu