1. 91.
    Başkası olsaydi oy verirdim kişisi.
    1 ... templier
  2. 92.
    kendisi akp izmir büyükşehir belediye adayıdır.
    izmirliler iyi baksın reyize.

nihat zeybekçi
    4 ... kafam bir milyon
  3. 93.
    akp'nin izmir için düşündüğü aday. beğenmedim. düzgün bir aday koysa izmir'i alabilirdi.
    zaten chp'ye tepki büyük.
    2 ... ekonovich
  4. 94.
    Kafa geometrisi ampülle eşbenzerlik içinde olan yegane akepeli.
    ... cenillo
  5. 95.
    (bkz: zeybek havası)
    ... oynakbeyi
  6. 96.
    mart 2019'dan itibaren izmir belediye başkanı'dır hayırlı uğurlu olsun. kemçoları bok kokusundan kurtarınca artık daha iyi düşünüp karar vereceklerdir diye umuyoruz.
    -3 ... laz ziya
  7. 97.
    Efsane belediye başkanı Denizli gibi bir yeri metropole dönüştüren efsanesi hala anlatılan belediye kökenli siyasetçi

izmirliler bu fırsatı kaçırmayın derim sonra hepiniz zamanla bu izmirli CHP'liler gibi olursunuz

nihat zeybekçi

Bırakın izmir gerçek değerini bulsun Nihat zeybekçi fırsatını kaçırmayın
    2 -3 ... isminiunutanadam
  8. 98.
    Denizliyi metropole çevirmiş duy da gülme aq.

O zaman thy denizli diye bizi defalarca başka yere götürdü. Havalimanını şehirden 2, devlet dairelerini 45 dk uzağa taşıyıp merkeze kıçıkırık bir avm yapmakla hiçbir yer metropol olmuyor ama haberiniz olsun.

Yaşadığınız yerin dışına çıkın önce sonra atın tutun.
    1 -1 ... flat head
  9. 99.
    Havaalanı zaten hiçbir zaman Denizli merkeze yakın değildi ve hiçbir zamanda taşınmadı. Böyle komik iddia olmaz hayatımda 3 farklı zamanda 3 kere Denizli'ye gitmene rağmen bunu biliyorum.

Denizli'de ki değişimi ve gelişimi zaten bu uzun aralıklı ziyaretlerimle fark etmiştim, her gittiğimde sanki bambaşka bir şehre dönüşüyordu Denizli

Bir metropole dönüştüğünü böyle daha iyi anlıyorsunuz 15 sene önceki Denizli köy gibiydi köy

Zeybekçi gerçekten bir metropol yaratmış.

izmir gibi CHP zihniyeti tarafından geri bırakılmış bir şehri hakkı olan statüye kavuşturacaktır .
    1 -1 ... isminiunutanadam
  10. 100.
    Yukarıdaki fotoğrafta dikkat ederseniz insanlar tshörtle yani mevsim yaz ve yazın aniden sel şeklinde kısa sürede çok fazla bastıran bir yağışla oluşmuş.

Malum olduğu üzere yağışsız geçen dönemlerde yani yaz mevsiminin olduğu zamanlarda giderler çöple şunları bunla tıkanabilir ...

Dolayısıyla bu tarz şeylerle prim kasacağını sananlar anca kendini kandırır .
    ... isminiunutanadam