1. ?.
  nihat kahveci'nin tam arabasına binecekken son sürat kendisine gelen, üzerinde "transfer dedikoduları doğru mu!!!" yazan topu göğsüyle stop edip yazıyı okuyup "hayır" yazıp tekrar geldiği adrese aynı hızla gönderdiği reklam.

  nihat gögsünde topu yumuşatıyor top hiç sekmiyor ileri doğru, onu geçtim o kadar hızlı gelen top göğüs kafesini deler geçer adamın neyse ona da tamam, her ihtimale karşı eşofmanın cebinde kalem de taşıyorsun eyvallah onu da anladık, ispanya'dan türkiye'ye topu gönderdin helal olsun hadi buna da okey.

  hepsini anladım da türkiye'den ispanya'ya topu ercan taner mi göndermiş ? bir tek bu kafama takıldı. *

  izlemek için;
  http://www.ntvspor.net/mo...h=ntv%20spor&NewsType=#
  7 -1 ... minik mavi balina
 2. ?.
  (bkz: nihat lı villareal)
  ... vurursa gol olur
 3. ?.


  http://www.youtube.com/watch?v=RbwI2gk75OI+
  ... minik mavi balina
 4. ?.
  nihatın cevabı evet olsaydı konuşmanın nasıl olacağını merak ettiğim reklam.

  -ee hangi takımlardan teklif aldın?
  -şimdilik ispanya, ingiltere ve alm..
  -ne oldu nihat?
  -yer bitti aq topta arasanıza adam gibi..
  6 ... oropher
 5. ?.
  Ntvspor'un dönmekte olan reklamı. ntv spor servisindeki kimselerce gönderildiği sanılan topun ispanya'da nihatı bulmak üzere iken havada nihatın arabanın camından yansıyan ışığı görmesi ile dönüp gelen topu göğsünde yumuşatıp yakalaması sonucu dumurdan dumura estiren reklamdır. nihat topun üzerindeki transfer dedikoduları hakkındaki fikrini antreman çıkışı eşortmanından çıkarttığı kalemle * yalanlar. ve ordan topu depikler. * top süzülür deniz geçer, yol geçer, şehir geçer uçar gider camda topu bekleyen vatandaş onu bir kaleci edası ile kucaklar. bakarlar ki nihat yalanlamıştır. sonra orda başlar bir konuşma. hatun kişi ben demiştim diye sanki "bok mu varda topa depikledik" şeklindeki fikrini beyan eder. hepsi güzel hoştur da neden ntvspor servisinden topu depikleyen vatandaş gösterilmez. kim vurdu o topa ilk kez harbi ya merak ettim. birde reklamın sonunda tenis topu basketbol topu felanda binaya girip çıkar basketbol topunu nasıl attın? kim attı? murat kosova attı deme bana sakın. 3 sayılık atış pozisyonu alıp o topu amerikaya atsan acaba kaç sayılık atış yapmış olursun? bunların hiçbirisini anlamadım ama sanki nihatın vurduğu topun deniz aşmasını anladım da bunlara taktım gibi bir görüntü de vermek istemem.
  4 ... ketoral sampuan
 6. ?.
  ciddiye alınmaması gereken reklamdır. adı üstünde bir reklamdır.
  ... bizkitch
 7. 1.
  adını bilmesem de* çok güzel bir şarkıyla servis edilen reklamdır.
  ... yildirimbjk
 8. 2.
  kullanılan 45liği seslendiren elemanın direc t'in solisti bilge olması muhtemeldir.
  kaynak: götüm
  ... taharetmuslugu
 9. 3.
  şarkıyı seslendirenin gerçekten bilge kosebalaban olduğu reklamdır.
  ... helix
 10. 4.
  inandırıcı olmayan reklmadır. zaten topu o kadar uzak mesafeye vurmak imkansızdır. hadi vurdun diyelim, ntv spor binasını nasıl tutturuyorsun onu hiç anlamadım.
  insanları salak yerine koyan reklamdır.

  (bkz: dünyanın en yüzeysel adamı)
  -2 ... hah buldum sonunda bir isim