1. 1470.
    An itibariyle yine mükemmel bir takım elbiseyle atv ekranlarına çıkıp ders vermektedir.

Bu ne şıklık hocam, o takım allah bilir kaç bin liralık..

Israf değil mi bu?
    1 ... iyi dinleyin beni
  2. 1471.
    Güzel hikâye anlatıyor. Biri çıkıp da demiyor ki "Tamam hocam, anlatıyorsun da bunlar yaşanırken orada mıydın a*ına koyayım? Hz.Muhammed'in tur rehberi miydin?"

Büyük sansasyon yaratır bu soru.
    3 ... invader23
  3. 1472.
    asla izlemem. ailemizde büyük suç. o bos zamanda gidip nafile namaz kılarız.
    1 ... erector
  4. 1473.
    nihat hatipoğlu
    2 ... kendimden biliyorum
  5. 1474.
    televizyon şovmeni.

az önce buna biri; gömüldükten 3 ay sonra ölen insan mezardan çıkar mı hoçam? diye soru sordu.

seda sayan’ın programında izlemiş...

bunlar gidip oy kullanıyor, ülke siyaseti ile ilgili yorumlarda bulunuyorlar.
    2 ... galatasaray1905
  6. 1475.
    Mevsimlik isçi gibi her ramazan ortaya çıkan sonra kaybolan insandır. Konuşması vs. bana hiç samimi gelmiyor. Bilgisini bilemem ama medyatik olmuş ve bu çarktan para kazanan bi tip.
    1 ... uzunkartal
  7. 1476.
    ben Nihat hatipoğlunu 2000 li yıllardan bilirim. kanala da ramazan programı yapardı.

hoca o zamanlar 2 saatlik programın belki 5 dakikasında coşardı şimdi her saniye bir coşku seli.

hoca o zamanlar birkaç bin liralık takım elbiseyle meydana çıkıp ben çok fakirim ne yapmalıyım diyene dua et sabret deyip geçmezdi.

hoca o zamanlar birileri raharsız olur diye lafı eğip büğmezdi doğruya doğru, yanlışa yanlış derdi. şimdi herkese boncuk dağıtıyor. islamın hükmünü değil temennisini söylüyor.

hoca o zamanlar insanın işine yarayacak bilinmesi gereken şeyleri anlatırdı insanlar ciddi sorular elzem şeyler sorardı. şimdi soru cevap kısmını gülelim biraz diye açıp izliyoruz.

aldığı paralara bir şey demem diyemem. götü yiyen çıksın o da kazansın. belki hayır işlerine kullanıyor belki gecesine gömüyor şurada burada bilmem bilemem beni de ilgilendirmez. sadece aldığı parayla gündeme geliyor bu da üzücü.

büyükler şöhret felakettir demişler. insanlar bir kişiyi omuzlarının üzerine aldılar mı o kadar yükseğe çıkarıyor ki düştüğünde yere çakılmıyor resmen yerin dibine giriyor.
    3 ... panzerkampfwagen
  8. 1477.
    Program sunucusu ilahiyatçı.

Bu nasıl program konsepti lan? Ne salak salak sorular bunlar ya.
    ... unsuz yazar