bugün

nihat doğan isimli zaatın, kendi bilmesede türkiye'nin bir numaralı adamının sözlük yazarı olmasıdır.*
nihat doğan sözlük yazarı olduğunda yapacağı ilk şey sözlük yazarlarını hizaya sokmaktır.
hizaya girmemeye inat eden yazarlara o biçim posta koyacaktır o ki israile kafa tutmuş adamdır bir yazar nedir.
(bkz: bir de onun sesinden dinle)
sözlüğe felsefik bi hava katacağı kesin olan durumdur.
(bkz: uludağ sözlük benim için bitmiştir)
nihat doğanın ağzından '' sana yemin ederim ki ben ulusözlüğüe girdikten sonra ekşi sözlüğün ruhu ulusözlüğün ruhunun önünde diz çöker tövbe ister,inanmayanlar israile neler olduğunu baksınlar az daha konuşsam adamları haritadan silecektim''
tmm bacı açıklamam bitmiştir çek şu mikrofonu...
(bkz: uludağsözlük benim namusumdu) *
Senin etry'in benim entry'im önünde diz çöküp af dileyecek.. *
israil'e verdiği ultimatomu zall'a da verecektir;
Bak zall entry silenin entry'si olmaz..Silmeyeceksin... *
ne biliyor da ne yazacak diye sorulur durum.
nihat doğan ve yazar olmak uyumsuzluğu. her yazdığı yazıya şerefsizler diye başlar.*
aldığı her ayardan sonra kırdın kalbimi diyerek sinirlerimizi bozabileceği göz önüne alındığında olmaması hayırlı olandır.
- sakatsinek nickini kullanması muhtemeldir ( ben bir sakat sineğim!)
- ayar verildiğinde muhtemelen bir özel mesaj alınır ( beni tanımıyorsunuz! iboda ayağını denk alsın! benim 15000 kişilik aşiretim var!)
- polemik yaratıcı entry girmede rekor kırar ( bi dakka kardeşim bi dakka! benmi seda sayandan prim yaptım o mu benden? ayağınızı denk alıp bilip konuşun! yeşim hanım bak hanım diyorum sende çok temiz sayılmazsın)
- üçüncü kişi bakışıyla kesinlikle yazamaz! kendini ön plana çıkarır( lan ben yarışmayıda izlememiştim. kendi geldi bana asıldı. zaten sonra öğrendimki yarışmada semranın oğlu atayada aynısını yapmış. bu kızı zaten aliço doldurdu. sinem bak yanlış yoldasın)
muhtemelen pussy klibinden dolayı rammstein ba$lığına sayıp söver.

edit: yahu $u espriyi de anlayamıyorsan ben sana ne desem bo$ be arkada$!
ilk başlığı, 'yurtta sulh barışta sulh' olacak mustakbel sözlük yazarı.
yazdığı entrylerin beğenilmemesi bunun sonucu olarak da kötü oylanması üzerine "kırdın kalbimii gel al gönlümüü" diye böğürmesiyle karşı karşıya olduğumuz durum.
felsefeden başka bişey yapmayacaktır.
(bkz: cihanda barış sulhta barış)
nick olarak kendisine namuslu çilekeş yazar uygun bulunabilir durum. *
(bkz: tipe bak memleket değiştir)
muhtemel nickleri yorgun ,dargın , kırgın , azgın olabilecek ihtimaldir.
aysun kayacı dan sonra bir de nihat doğan çıktı başımıza taş yağacak taş.
kendisine verilen eksilere cevaben kendi başlığı altına; nihat doğan sakal gibidir eksi verdikçe uzar! ben entrylerimin yoluna toprak olurum beni ezer geçer! gibi haykırışlarda bulunması muhtemeldir. *
ya ben ya nihat! sözlük seçim senin dedirten traji*komik örnektir.
bu videoyu izledikten sonra gerçekleşmesinin muhtemel olduğuna kanaat getirdiğim durumdur.

http://alkislarlayasiyoru...n---sulandirma-operasyonu
adamin koyunlari bizden zekimis.

http://video.mynet.com/te...-aciklik-getirdi/1105575/
güncel Önemli Başlıklar