bugün

--spoiler--
nihat doğan: "benim memleketimin koyunları bile başka güzel bakıyor."
--spoiler--
nihat ile aynı fikirleri paylaşabilecek bir ülkede yaşama korkusudur.
bir nihat doğan klasiğidir.

Yedi bölge tüm Türkiye gelin
Türkiye'nin demokratik sürecini bir de bizden dinleyin
80 sene millete nice zulüm yaptılar
Köylüme çoban deyip hep sırtına vurdular
Zulmü bırakalım millete sarılalım, mührü 'evet'e basıp, özgürlüğe koşalım
Darbeci yapılanma, kardeşi statüko, inan Allah katında bu işler fasa fiso
Söz sırası milletin, tüm dünyaya iletin özledik doğsun artık demokrasi güneşin
Düdüğü çalanlara, halkını kıranlara gelin hesap soralım darbeler yapanlara
Demokratik demokratik anayasa diyelim, cunta anayasasını gelin değiştirelim
Ne demişti Mustafa Kemal; "Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir"
Demokrasi için, özgürlük için, milli birlik beraberlik, kardeşlik için
Referandumda 'Evet evet evet'
Menderes'in ruhu için, Özal'ımın hatrı için, demokrasi aşkı için
'Evet evet evet' Özgürlüklere 'evet', demokrasiye 'evet', milli birliğe 'evet', referandumda 'evet'
EvLenme tekLifi ediLse biLe dile getiremeyeceğin isterikLiktir, evet evet evet evet, ampüLkafaLara yaLakaLığa evet.. <3
evet oylarını yüzde 10 civarında düşürecektir.
''darbeci yapılanma, kardeşi statüko, (bkz: inan allah katında bu işler fasa fiso)''

bu yüzden hayır de gitsin *
iktidar yalakalığı yapmıyorum deyip bizzat iktidarın taşşağını yalama göstergesidir.
beyin eritmenin olanaklı olduğu bir gezegende yaşasaydık keşke dedirten insan ve siyasete bakış açısı. aman ne güzel.
başlığın aslında nihat doğanın referandum zırvası olması gerekmektedir. nihar doğan gibi halka "mal" olmuş bir kişinin yaptığı şarkı da ancak bu kadar olur diyor insan. efendim inceleyecek olursak nihat doğan gibi bir mantık hatasının desteklediği referandum bir kere desteklenemez. nihat doğan zihniyetleri ancak bunu yapabilir. iktidarın götünü yalamak için yapmadığı kalmayan diğerleri gibi kendini ortaya atmıştır zaten daha evvelden. tanım: nihat doğanın zihniyetine yakışır bir şarkıdır. (bkz: referanduma hayır demek için sebepler)
referandumda evet vermeyi düşünenleri hedef alan şarkı olup aslında onların biliçaltına hayır oyu verin mesajını vermektedir.şöyle ki evetçi bir kimse bu şarkıyı ve söyleyen kişiyi aklına getirince yaptığı şeyin ne kadar da yanlış olduğunu hatırlayıp vazgeçecektir ve direkt olarak hayıra basacaktır mührü.adım gibi eminim bu ergenekonun işidir, yine yaptılar yapacaklarını, koşun ey demokratlar, referandum elden gidiyor.*
(bkz: it ürür kervan yürür)
oldukça acınası bir çabadır.

şahsen nihat doğan'ın evet dediği bir şeye evet demeyi, desteklediği partiyi desteklemeyi kendime hakaret sayarım. belki nihat doğan akp'li olmasa akp yüzde 50'ye vuracak oyları ama belli bir kesim sırf bu yüzden çekiyor desteğini akp'den.

devam nihat doğan. sakın, aman ha tarafını değiştirme!
http://yfrog.com/jwdelibayroz
bir bu eksikti. dosido,dosido * reklamı notalarından oluşan bir şarkı olsa gerek.
iyi olmuştur. (bkz: nihat doğan) ın evet vereceğini duyan aklı başında insanlar direk hayır basacaktır.
hayır oyu kullanmak için yeterli bir nedendir.
hayır oylarını artırmıştır.
(bkz: ismail yk) (bkz: facebook)

(bkz: mustafa topaloğlu) (bkz: obama)

(bkz: honki ponki torino)* ayrıca (bkz: juventus)

(bkz: nihat doğan) (bkz: evet evet)

yeter amınakoyim !
Zaytung Son Dakika'da bombayı patlattıran şarkı: "Nihat Doğan'ın referandum için hazırladığı "Evet" şarkısı, AKP cephesinde tedirginlikle karşılandı... "
nihat doğan'ın kendini aştığı şarkı. her kesime seslenen bir eser, tarzı da mükemmel; türküden yola çıkıp rap'e, ordan da ragga'ya gidiyor, bir ara da hiphop'a uğrar gibi yapıp vazgeçiyor. *
evet diyecekler için 'adam ne güzel şarkı yapmış'; hayır diyecekler için 'ne komik şarkı'; sandığa gitmeyecekler için 'faso fiso bi durum''luk şarkıdır. ama en azından şiki şiki bi durum valla yoktur...
şarkıyı dinleyen insan referanduma ne evet nede hayır der tek yapacağı şey referandumda oy kullanmamak olur.
uzmanların hamile bayanların ve çocukların kesinlikle dinlemesin diye uyardığı şarkımsıdır. geçici körlük ve sağırlık da yapabilirmiş diyorlar. ben onların yalancısıyım efenim.
kendisinden birkez daha nefret etmeme sebeptir.*
referandum için oy kullanmaya dosido dondurma yiyerek gitme sebebidir.