bugün

ciddiyetinden şüphe etmediğimiz 5n 1k program yapımcısı ulusal bir kanalda, hem de canlı yayında almış karşısına nihat doğan fenomenini, ona memleket gündemine dair sorular soruyor. hem de sınav yapan bir hoca edasıyla. niyetin üzüm yemek mi yoksa bağcıyı döğmek mi olduğu ekrandan net seçilemese de gayet net görünen bir resim var. konuşmayı seven, görünmeyi seven biri var. dolayısıyla her konuda fikri var. onun var da maalesef insiyatifi elinde tutanların durumu vahim. minik hesaplarla insanların zekasına hakaret ediyorlar. sınırları belli birini canlı yayında önemli bir saatte karşına alıp memleket meselelerinden sınava tabi tutmak nihat doğan dışında kime ne kazandırır? düşünüyoruz bulamıyoruz. herhalde bütün olasılıkları denedik çözemedik, bir de bunu deneyelim diye düşünmüşler.
(bkz: bak cüneyt cim ben bütün olayı çözdüm)
ben de birşey eksik bu hayatta diyordum. yurdum insanı nihat doğana hasretmiş de bilememişiz ya. çok şükür sonunda gençlik olarak ülke meselerinden bi b*k anlamaz hale geldik de nihat abi şöyle bir silkeledi..yoksa allah muhafaza ot geldik ot gidecektik. müteşekkiriz tabi ki kendilerine..* *
(bkz: lan bi siktir çay koy)
meydan kimlere kaldı be herif seda sayandan tekmeyi yedikten sonra resmen kendini daha da bozdu zaten bozuktu...
(bkz: sabri sarıoğluyla frikik üstüne)