1. 2473.
    fena ayar yemiştir, yani derya büyükuncu balkon konuşması yaparken zatı perişan soruyordu çevresindekilere:

- "yüzde kaç almış?"

bi git birader allah aşkına. ne yapacaksın yüzde kaçı? myk da değerlendirip gelecek seçimlere mi asılacaksın.

a çocuk sen kendini tayyip erdoğan mı sandın?
    19 -2 ... volkan2386
  2. 2474.
    --spoiler--

bendeniz nihat doğan ve arkadaşım derya finale çıktık. derya kazandı.
    anladığım kadarıyla bu durumda ben kaybetmiş oluyorum.

--spoiler--
    17 ... hayrettinyapma
  3. 2475.
    nihat doğan'ın "bu da bana kapak oldu" albümü çıktı. tüm müzik marketlerde
    7 -1 ... ahirimsensin
  4. 2476.
    http://www.ressim.net/i/4366141
    4 ... saipsiz
  5. 2477.
    muhtemelen bu yenilgiden de ders çıkarmayacak, sağda solda bok atmaya, saçmalamaya devam edecektir. survivorı izleyen kitlenin pek de sklemediği sabah programlarında boşuna zırvalayacaktır. sözlüklere maddi tazminat davaları açması da muhtemeldir.

kaybetmiştir, her anlamda kaybetmiştir. muş'a dönüp o %4'ü aramalıdır,ne olacaksa?
    5 ... orboris
  6. 2478.
    göt olduğu söyleniyor. adam oraya katıldığı için 200 bin lira aldığı iddia edilen bir et beyinli ve siz adam göt oldu diye mutlu oldunuz öyle mi?
    5 -6 ... dont you want somebody to love
  7. 2479.
    bilmesi gerek ki unlu oldugu icin onunla dalga gecilmiyor, dalga gecildigi icin bu kadar unlu.
    8 ... grotesquee
  8. 2480.
    sandıkta akp'yi tercih eden seçmen, bu sefer -ergen liseliler bile oy atabildiği halde- akp zihniyetinin temsilcisi nihat doğanı seçmemiştir.

ilginç.
    6 -2 ... mellonnim
  9. 2481.
    survivordan önce çoğu kişiyi eğlendiren şaklaban bir karakterken yarışmadan sonra kendisinden ölesiye nefret eden, bulunduğu programı görür görmez kanalı değişirecek muazzam bir kitle oluştu memlekette. bu yüzden bazı sabah karı programları hariç pek televizyon kariyeri olacağını zannetmiyorum kendisinin bundan kelli.
    3 -1 ... metinmilli
  10. 2482.
    çirkefliği, yalakalığıyla göz dolduran adam.

--spoiler--
    kimsenin önünde diz çokmeyen ben sizlerin önünde diz çöküyorum
    --spoiler--

seyircilerin karşısında.
    3 ... bize musade gec oldu