1. .
    kimsede görmedğim harekettir. bunun kültürle alakası yoktur. şöyle ki daha 10 sene öncesinde yeni yeni piyasaya çıkmış nihat doğan, sultan adlı dizide oynamıştır. ne kadar kaliteli! bir dizi olduğunu biliyoruz. dizinin nasıl içerikli olduğunu biliyoruz. o zamanlar tabi " kürt türk kardeştir" söylemleri falan yok. sonra seda sayan , magazin programlarında üst sıralar çıkması. evini magazin programlarına açıp " ah bak burda seda 'nın resmi, ah bak şömünemin şurasında altın kaplama " var diyerek millete caka satmıştır. sonra şöhret bitince, ne olmuştur? " türk kürt kardeş " söylemini ortaya atmıştır. neden? çünkü şu an akp' ye yaranmak en mantıklı iştir. kaseti patlama yapacaktır . ya da kendisi öyle sanmıştır. bunun kültürle alakası yoktur. hergün evde oturup kapuçino içmiyoruz. gözümde aysun kayacı ile nihat doğan aynıdır. birisi çobanı aşağılamıştır , birisi de çevir kazı yanmasındır.
    3 ... kisitli mucadele
  2. .
    Valla ne aşşağılıyorum ne övüyorum. işim olmaz öyle magazin tipleri muhabbet konuma almaya. harbiden söylüyorum ne yaptığını bile bilmiyorum onu bu kadar meşhur edip de laf salatasına hıyar edecek kadar.
    ... zalayeta
  3. .
    nihat doğan'ın aramızda olduğunu biliyorduk denesi durum.. ama çok kişiden şüpheleniyorum hangisi ki?
    ... la maison bleu
  4. .
    nihat doğan saç gibidir kestikçe gürleşir sözünden sonra ikon olan filaşta kariyerine devam eden yüksek boysuz türkücancıdır.
    ... pembee