1. 1.
  diyarbakırlı.
  1 ... berbay
 2. 2.
  aziz yıldırımın fenerbahçe yönetimindeki kuklası.pek çok otelin yanısıra yeni rakının da eski sahibi(en son %90ını amerikalılara sattılar.)
  1 -1 ... yildirimbjk
 3. 3.
  (bkz: bozacı nın şahidi şıracı)
  4 -1 ... indiana_jones
 4. 4.
  bu akşam yaptığı açıklamasını son derece efendi bir şekilde,doğru ve yerinde yapmıştır.şimdi top ittifakta,haydi bakalım..
  1 -2 ... niketre
 5. 5.
  29 ekim 2006 vestel manisaspor fenerbahçe maçı ndan sonra yapılan röportajda,
  - bu akşam liderliği elimize geçirmek için fırsat vardı.
  - geçirdik! *, çok mutluyuz.!!! diyen yönetici.
  1 -2 ... serander
 6. 6.
  bu aksam ki palermo macindan sonra yaptigi aciklamayla, trabzon macı hakemini simdiden baski altina almayi basarmis yoneticidir. utanmasa "trabzon macinda sen benim bi tane topcuma kart göster bak noluyo" diyecekti alenen ama bunu kibar bi sekille dile getirdi tabi ki.
  2 -2 ... nane limonata
 7. 7.
  fenerbahçe'ye ve aziz yıldırım'a verilen cezalardan sonra, federasyonu taraflı davranmakla suçlayan yönetici. işte fenerbahçe bu yüzden antipatik, bu yüzden ceza alıyor. galatasaray da, beşiktaş da, trabzonspor da ceza aldı, hangi yöneticinin veryansın edip, birilerini taraflı olmakla itham ettiğini gördünüz? eğer gerçekten taraflı olduğuna inanıyorsan, otur yasal yolla çöz işini. çıkıp da, eşkıya gibi "federasyon da olayın içinde" dersen, cezanı alırsın. senin başvurabileceğin, federasyon, türk mahkemeleri var. çıkan sonuca itiraz edebileceğin yargıtay, üst mahkemelerin var.

  şimdi aynı şeyi, uslanmadan tekrar tekrarlıyorlar. şimdi, bir 6 ay da nihat özdemir alsın bakalım. belki o zaman aklı başına gelir.

  buyrun bu da ilgili haber;
  http://www.hurriyet.com.tr/spor/5638154.asp?gid=53
  -1 ... thedewil
 8. 8.
  başka takımları şampiyon yapmak için çaba sarfedeciğini ya da bu yönde bir gelişme sonucunda sevineceklerini beyan etmeyecek kadar karakterli, eski bir "demokrasinin taminatı" mensubu..

  senelerden geçen sene beşiktaş başkanı yıldırım demirören bir televizyon kanalı galatasaray'ın şampiyon olmasını isterim der, beşiktaş - galatasaray maçına bir hafta kala.

  senelerden bu sene adnan polat çıkar sahneye şampiyon olamayacaklarını anlayınca geçen sene yapılan jeste jestle karşılık verir; beşiktaş'ın şampiyon olmasını isteriz ve/veya isterim. fark eden bir şey yok nede olsa kurumsal kimlikleriyle konuşma yapıyorlar..

  karar sizindir..

  ha ayrıca bu it dalaşı da iran - ingiltere arası psikolojik savaşa döndü bakalım sonu ne olacak..

  not: it kelimesi, adı geçen tüm insanlar için mecazi anlamda kullanılmıştır. altında buzağa aramaya kalkmayın zira büyük yılan büyük kayanın altında yatar..

  link editi: http://fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=7056
  -1 ... eşşağan ala gazuğu
 9. 9.
  ligin bitimine az bir zaman kala paçaları tutuşan bir yönetimin yöneticisi.

  vay efendim yıldırım demirören geçen sene galatasaray'ın şampiyon olmasını isterim demiş.n'olmuş sattı mı maçı? sattıysada neden 90 +1. dakikayı ve mucizevi bir golü beklemiş.

  adnan polat demiş bu sene n'olmuş* ? maçı mı var beşiktaş ile galatasaray' ın ki satsın(!)
  hangi galatasaraylı fenerbahçe' nin şampiyon olmasını ister hem.

  genel şüphe üzerine Vedat Yüksel ve Aytekin Durmaz 'ın hakemliği bırakmasını isteyen yönetici.

  vedat yüksel değilmiydi ;

  fenerbahçe-antalya macinda antalya'nın net penaltsını vermeyen, aynı maçta ali bilgin' in elle oynayıp yan hakemin penaltı dediği pozisyonda çok iyi pozisyonu suzerek fenerbahce lehine serbest vuruşu veren, fb- beşiktaş maçinda ibrahim üzülmez' e uçan tekme atan lugano 'nun yaptığı adam yaralamaya yonelik hareket sonrası taç atışını gösteren, appiah 'ı oyundan atmayan.. *

  şimdi n'oldu ?
  2 -1 ... oumar
 10. 10.
  alemi kör herkesi sersem sanan eküriden. saz arkadaşları mahmut uslu, murat özaydınlı.
  diğerlerinden farkı daha az saçlı olması ve ağlak sesle konuşması. öbürleri hem gür
  saçlı hem de döver gibi konuşuyorlar. korkutuyorlar.
  1 -3 ... argiris