bugün

cümbür cemaat aile programında rastladığım, erkeksi yüz hatlarına sahip olmasına rağmen şirin, oyunculuğu adına çok başarılı şahsiyet.
şu anda disko kralındadır kendileri. ne kadar tatlı bir bayanmış. bana sorarsanız okal bayülgen den daha kaliteli espriler yapabilmekte. şuracıkta tivinin başında otururken kendine aşık etti kadın resmen.
avrupa yakası'nda da boy göstermiştir, başlığı biraz geç açılmıştır lakin. uzun zamandır takipteydim ben, bir de şeker reklamı var televizyonlarda dönen şu sıralar. o da gerçekten iyi bir reklam.
görmeye alışık olmadığımız kadın tipi. komik kadın bulmak zor, hem güzel hem komik kadın bulmak daha da zor bu ülkede. bu sebepten fazlaca hoşuma gitmiştir.
kendine özgü hoş, doğal bir şivesi olan şeker bir oyuncu kızımızdır.
dizilerde rol alıp oyunculuk yaptım/yapıyorum diyen şahısların suratına tokat * gibi inebilecek kadar kaliteli ve güzel oyuncu.
rahime tiplemesi oyunculukta son nokta olan oyuncu.
ilginç bir çekiciliği vardır,çok güzelde rolünü yapar.
yüksek mühendislik gibi yüksek oyunculuk mezunu...
inanılmaz zeki bir hatun.
öyle aman aman duru bir güzelliği yok ammaa tuhaf bir şekilde çekici, böyle aynı masada oturun saatlerce konuşsun, siz onu izleyin, sözlerini keyifle özümseyin o derece..
çok ama çok sempatik bir kadın.. beyaz'da izledim ve emin oldum kesinlikle.. o nasıl bir rahatlık,hazır cevaplılıktır.. çok da eğelenceli.. hoş bir akşam yaşattı bizlere bir ara beyaz da koptu o bile bu kadar eğlenceli birini beklemiyordu sanırım.. özellikle tacizci muhabbeti kopardı beni..bu kadar doğal bir oyuncu uzun zamandır görmedim.
passaparola da sürekli metin uca ya ayar veren kişilik.
Şu an disko kralına katılan, komik ve sivri dilli insan.
lokum gibi.
birinin bu güzel ve bir o kadarda kabiliyetli oyuncuyu gerçekten keşfedip ve kendisininde biraz daha show luğu öğrendiği takdirde ülke müthiş bir showwoman kazanır. nefes aldığı her an birini oynuyor gibi... müthiş birşey...
oyunculuğu mükemmel...
okan baygülgen ile dalga geçen kişilik. *
ob:ya sen dizide falan ne kadar enerjiksin. burda hiç sesin soluğun çıkmıyor.
ny:bilmiyorum okan bey. yani sizden çok etkileniyorum.
ob:bir ara yemeğe çıksak falan...
ny:allah esirgesin.
hayatın tuzu isimli filmdeki oyunculuğu dikkate değerdir.gelecekte çok ses getirecek doğal bir yeteneğe sahip, zeki oyuncudur.*
bu gece ki ''gecekondu'' isimli programı izleme sebebi.

kendisini ilk olarak ay lav yufilminde görüp ''işte budur'' diyen biri bu gece ki son derece doğal halini görünce de hislerini iki katına çıkarmıştır ister istemez. hele o neşet'in türküsünü söylemesiyle canımdan can almıştır.
sanırsam aşık oldum.

ayrıcana dalyan diye bi olay varmış benim haberim yokmuş, takipçisi olacağım bu programın. ahanda burda söylüyorum.
hasta etti beni. ailecek izliyoruz, seviyoruz. saymakla bitmez sevilme nedenleri. ama sayalım bir iki tanesini: nefis oyuncu, nefis sesi var, çok komik bir yapı, seksi...
sevgilim olsaya. son bir kaç yıldır böylesi görülmedi en azından benim için.
sempatik, güzel, hafiften seksi oyuncu.
harbi oyuncu hatun. rahatlıkla 60ında yaşlı bir amcayı layıkıyla oynayabilir kanaatimce. zaman zaman verdiği ayarlarla inci sözlükteki @2 rolünüde hakkıyla oynayacağı aşikar izlenilesi izlerken zaman zaman 'bak şuna' diyerek gülünesi kadın.
hacivat karagöz neden öldürüldü filminde 'kam ana, bize de bak' diye sual etmesinden beri kim bu dilber diye aklıma takılmış hatundur. güzel mi bilmem fakat büyüleyici olduğu kesin.
hacivar karagöz neden öldürüldü filminde duygu bal olup olmadığını merak ettiğim.
avrupa yakasında ve cümber cemaat ailedeki performanslarına sahit olduğum ve oyunculuk budur dediğim kadın sanatçı.
güncel Önemli Başlıklar