1. 199.
    Bu karı bundan 3-5 ay önce de birinin aldığı ödüle bok atmıştı. O zaman kimse kemik atmadı. Gündem olamadı.

Şimdi işi hem siyasete hem de mağdur kadına döndürünce peşinden kuyuya atlayan çok oldu.

Bu gibilere prim vermemek lazım.
    2 ... serdarsl06
  2. 198.
    Tipik solcu, feminist, sjw, terörist sevici, istanbul sözleşmesini ağızdan düşürmeyen tip. Mide bulandırıcı.
    3 -1 ... white chocolate mocha
  3. 197.
    sadece ödül alsaydı kimsenin umurunda olmazdı unutulup giderdi. tamer karadağlı sayesinde ünlü oldu.
    7 ... eddie gluskin
  4. 196.
    (bkz: pasif agresif)

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192566/+
    ... the outsider
  5. 195.
    kadın olman terörist övmeni gerektirmiyor. allah hepinizin b.elasını versin.
    3 -1 ... kralcobra
  6. 194.
    Artık sevmiyorum bu kadını.
    1 ... 1974197819741978
  7. 193.
    PKK sempatizanı, selocu ve Türk düşmanı faşist.

Oyunculuğunun ortalama üstü olması onu sanatçı yapmıyor. Ekmeğini yediği ülkeden nefret eden, bölücü biri. Yazıklar olsun!
    6 ... fadimenin dugununde halay basi
  8. 192.
    nahide ekengil değil mi bu ya .s

minareden at beni in aşağı tut beni.
    2 ... bayilikler verilecektir
  9. 191.
    şu ödül olayına kadar bu gacıyı hiç tanımazdım.
    merak ettim ve henüz birkaç hafta öncesine kadar kendisiyle ilgili girilen entrylere ve daha eskilerine baktım %90 olumlu şeyler yazılmış hakkında. demek ki genel olarak insanların beğendiği birisiydi.
    fakat heyecanına yenik düşmesi, ödül töreninde takip etmesi gereken adımları, yani raconu bilmemesi ve ukalalığı bir anda kendisini itici kılıp bu hale düşmesine sebep oldu.
    kıssadan hisse: nerede nasıl davranacağını bilmeyeni sikerler.
    1 ... creme de la creme
  10. 190.
    Başkan apo nun heykelini dikicez diyen, elinde türk ve Kürt çocuklarının kanını taşıyan apo ya sempati besleyen selo için serbestlik istemiştir. Üzerinden ekmek kazandığınız halkın hakkı size helal değildir.
    5 ... dragon lor peyniri