bugün

stephen king'in kısa hikayelerden oluşan kitabı. kitapta yer alan hikayeler:

Battleground
The Boogeyman
Children of the Corn
Graveyard Shift
Gray Matter
I Am the Doorway
I Know What You Need
Jerusalem's Lot
The Last Rung on the Ladder
The Lawnmower Man
The Ledge
The Man Who Loved Flowers
The Mangler
Night Surf
One for the Road
Quitters, Inc.
Sometimes They Come Back
Strawberry Spring
Trucks
The Woman in the Room
gece çalışan personelin vardiya sisteminin adı. genellikle 23.00 - 07.00 veya 22.30 - 06.30 bazende 24.00 - 08.00 saatleri arasında geçirilmektedir. fiziken değil zihnen yoran bir iştir. sürekli gece çalışan kişiler yaşça daha olgun gösterirler. ve dünyanın heryerinde * gece çalışan insanlar çift kat maaş ile çalışır.
para karşılığı satılmış bedenin, gece çalıştırılan versiyonunun, çalışma zaman dilimine verilen isimdir..
ios 9.3 guncellemesiyle gelen, geceleri ekranınızın renklerini otomatik olarak renk tayfının daha sıcak tonlarına değiştirerek daha iyi uyumanıza yardımcı olabilecek yeni bir özellik.
son güncellemeden sonra gördüğüm ve beğendiğim özellik. normalden daha fazla şarj yakıp yakmadığını daha denemedim.
bir velinimettir. uykuya dalmaya ve göz ağrılarına birebirdir.
ios'un sunduğu olağanüstü nimet. uykumun kaçmaması resmen garip geliyor bu saatlerde. teknolojinin sağlığı düşünmesi kadar tatlı bi durum yok.

5,5 yıllık telefonumu değiştirdim, resmen kültür şokuna uğradım. medeniyetle tanışmış gibiyim, alışma evremde kendimi yaşlı teyzeler gibi hissettim. para nelere kadir(yazar burada kederleniyor).
Telefonu daha cok sevdirir. Beyaz isigi sariya donusturur gozunuzu daha az alir ekran.
gece iş gören özellik.
Başrolde Michael Keaton ve Henry Winkler'ın olduğu 1982 yapımı oldukça eğlenceli komedi filmi. Morgda gece görevlisi olarak çalışan biri sessiz ve sakin, diğeri zıpır ve fırıldak iki adamın yeni ve kârlı bir işe girişmelerini izliyoruz. Bir gün morga bir kadın, bir adamın cesedini teşhis için gelir ve kadının fahişe, adamın ise onun satıcısı olduğunu; kadının ise sakin abimizin komşusu olduğunu öğreniriz. Derken zenginlik hayali kuran fırlama karakterimizin aklına bir fikir gelir ve fahişe kızları gidecekleri yere morg arabasıyla güvenli ve hızlı bir şekilde bırakacağı bir yol bulur, sakin abimiz ise komşusuna abayı yakar. Böylece olaylar gelişir ve iki morg çalışanı arkadaş, hazır adam da ölmüş iken kızlar için muhabbet tellalığına soyunur...

Bilgi için:
güncel Önemli Başlıklar