1. 1.
    Yalnızlığım... Personn solitaire.
    2 -2 ... masumumben
  2. 2.
    yok. net.
    2 ... famborella
  3. 3.
    Splinter cell oyununda Amerikaya her hafta bir saldırı yapan gurubun ismi blacklistti. Örgüt oyunda resmen amerikaya kan kusturuyordu. keşke gercekten şöyle bir örgüt olsa.
    https://www.youtube.com/watch?v=qR_sfJArwYk+

-amerikanın seni bulamayacağınımı sanıyorsun
    -gerek yok general. biz amerikaya gidiyoruz...
    1 ... blacklist92
  4. 4.
    bu son olaylardan sonra güzel bir kelime oyunu yapmak icin biraz dusundum. prenses kelimesinden bir sey türettim en sonunda da.
    1 ... prensest
  5. 5.
    Çocukluk anımdır ikisi de. Masum, hatasız zamanlarda izlenilen şeyler.
    6 ... winnie the teletabi
  6. 6.
    tarihin arka odası hayranı olmam.

2009'dan kaldırıldığı 2015 ekim'ine dek soluksuz izledim.

selam olsun murat bardakçı.
    1 ... muhendis tarihci
  7. 7.
    Bir gün topumuz balkona kaçtı 2. kata tırmandım daha 12 yaşında mahallede adımız ninjaya çıktı işte ne günlerdi be.
    ... ninjamesut2003 is real
  8. 8.
    insanların sohbetini dinlemeyi seviyorum. hatta bazılarına gizli kamera takasım dahi var. onların sohbetini dinlemek, birbirlerine baktıklarındaki o enerjiyi izlemek çok hoş olabiliyor. Biliyorum şimdi aklınızdan "aaa milletin lafını dinliyor." vs. diyorsunuz. Şayet birinin dedikodusunu yapmıyorlarsa, kavga etmiyorlarsa dinlememin ne zararı var ki?

neyse bir gün youtube'da https://www.youtube.com/watch?v=80VeVKaT8c0+ bu videoyu izliyordum. ilginç isimlere de ilgim vardır. ''aaa muna ne güzel isim. anlamı ne acaba?'' diye başladım aramaya. * girdiğim sitede ilk üç harfi ses uyumu olan isimler: Munise * , Munia * , Munira * diyordu. munia o kadar orada dikkatimi çekti ki... zaten ''sarimsituruncu''yu uzun zamandır kullanıyordum. değiştirme fikri hoşuma gitti.
    ... munia
  9. 9.
    Benimde şöyle o zamanlar daha ilk arda terim kavgası olduğunda herkes terimi suçluyordu. işte çok egolu felan diye bende bu Niki aldım.
    1 ... fatihteriminegosu
  10. 10.
    Yumuduk bi karakterim oldugu icin..
    1 ... yumuduk05