bugün

çok acayip bir andır ki biraz önce de başıma gelmiştir efendim. insan bi şaşırıyor tuhaf oluyor...
(bkz: olur öyle)
ne yazmışlar diye merak eder insan.
öldüm mü lan acaba duygusu verir bir anlığına.
(bkz: hassiktir yine kim sövdü)
işte o an ben yaşayamam.*

(bkz: rafet el roman)
o heycan o icte kivilcimlar ucusmasi.( kivilcim ucusmasida ne yahu , neyse) birden acilir o baslik ve tepki hm bana sovduler. hadiseden sonra sozluk kapanilir ve yanliz bir kosede sessizce aglanir.
Bır kere basıma gelmıstır. Cok ılgınctı.
hiç yaşamadım ama muhtemelen ne yazdılar acaba diye bir merak hissi uyandırır.
ilk düşünce genelde birisi küfür mü etti ki diye olur.
ölmek le yaşamak arasında ki o ince çizgi gibidir. iyi mi kötü mü yazıldığı muammadır.
Ufaktan bir korku ufak bir sevinç hissedilir. Açılır bakılır öğrenilir ki yine biri sövmüş. Ayıp oluyor ama.
kim ne giydirdi acaba diye düşündürür.
neden benimde bir peskevütüm yok, çocuklar ellerinde peskevütlerle reklamlara çıkıyor, gören çocuk diyor benimde bir peskevitim olsa bende peskevit istiyorum diyor.
Yüzde ufak bi tebessüm, belki de biraz endişe belirir.
Oğlum Çokzel birşey , böyle karnın iÇinde kelebekler falan olur ya hanyyy , hede hede hede -.-
o an titriyorum ya cidden ne dediler acaba diye korku ve heyecanla birlikte güç bela nick altına bakabiliyorum

bence her kes öyle.
Kisa süre gorundugu icin duygularin birbirine girdigi atesinin arttigi birazda utandigin o en temiz ve saf andır.
yine ne saçmalamış bu mk salakları lafına sebebiyet veren o andır.
hiç başıma gelmeyen olaydır. nick altı yazılmasını sevmem zati.
Gerek olmayan durumdur. ilgi toplamak için değil sevabına sözlükte yazıyoruz.
ilgi delisi yazarların umrunda olan durum.
kısa zaman önce yaşadığım duygu. bir anda adrenalin seviyesi yükselir, göz kapakları açılır,mouse imlecini sol frame'e götürüp götürmemekte kararsız kalırsın.
Pek yaşayamadığım duygudur. Kendi başlığımı uplasam mı acep. Hmm *
Anlatsana biraz hiç görmedim abi...
güncel Önemli Başlıklar